Home Pielęgnacja Avène Body – Otulający balsam nawilżający

Avène Body – Otulający balsam nawilżający

by trendy

Rodzina, praca, spotkania, szybkie tempo… Żyjesz w ciągłym biegu i masz coraz mniej czasu? A gdyby tak nawyki pielęgnacyjne zmienić w chwile relaksu i czas poświęcony wyłącznie dla siebie? Zatrzymaj się i podaruj sobie chwilę odprężenia z nową gamą marki EAU THERMALE AVÈNE Body.
Laboratoria dermatologiczne Eau Termale Avène opracowały nową gamę dla skóry wrażliwej, łączącą rytuał pielęgnacji
ciała z chwilą relaksu, przyjemności stosowania i ukojenia.

Gama Body marki Eau Termale Avène to połączenie bogatych i delikatnych konsystencji ze zmysłowym i relaksującym zapachem jaśminu. Produkty są przy tym wysoce tolerowane przez skórę wrażliwą.

ZDROWA SKÓRA TO SKÓRA PERFEKCYJNIE NAWILŻONA
Nowy rytuał Eau Termale Avène Body zawiera łagodzący Oleo- Kompleks – kombinację 3 olejków roślinnych: z krokosza, lnianki i shea, które w połączeniu z Wodą Termalną Avène, pozwalają długotrwale nawilżać, ochraniać i koić skórę.

EAU THERMALE AVÈNE BODY OTULAJĄCY BALSAM NAWILŻAJĄCY
Kremowa konsystencja o zmysłowej nucie jaśminu delikatnie otula skórę. Relaksujący i kobiecy zapach pozwala cieszyć się każda chwilą pielęgnacji. Formuła oparta o łagodzący Oleo-kompleks oraz składniki nawilżające odżywia i chroni płaszcz hydro-lipidowy skóry. Woda termalna Avène koi i łagodzi podrażnienia. Skóra jest miękka, nawilżona i pięknie pachnie. Nowoczesna, biodegradowalna formuła nie tylko nie zakłóca funkcjonowania wrażliwej skóry, ale też jest przyjazna dla środowiska naturalnego.

Cena: 89,90 zł
Pojemność: 250 ML

Zobacz także