Home Inne trendyStyl życia CIN&CIN Secco Azzurro – wakacyjne orzeźwienie w kolorze nieba

CIN&CIN Secco Azzurro – wakacyjne orzeźwienie w kolorze nieba

by trendy

Azzurro to po włosku „błękitny”, „lazurowy”, zwany też „czystym niebieskim”. To również symbol słonecznej Italii, przywodzący na myśl kolor nieba w bezchmurny dzień. I takie właśnie jest CIN&CIN Secco Azzurro – lekkie, delikatne, zwiewne i orzeźwiające.

W tym sezonie wino musujące CIN&CIN Secco Azzurro przenosi nas w śródziemnomorską scenerię: błękit nieba przechodzący w nieskazitelny morski lazur, biały piasek przesypujący się między palcami i lekki zefir chłodzący rozgrzaną słońcem skórę. Kieliszek wina musującego sprawi, że poczujesz się jak na wakacjach w słonecznej Italii.

CIN&CIN Secco Azzurro to białe wino musujące, idealne na aperitif lub do picia solo w upalny dzień. Wino użyte do skomponowania delikatnego i orzeźwiającego Secco pochodzi z tego samego regionu co Prosecco – Wenecji Euganejskiej (Veneto) znanej na całym świecie z produkcji wina i serów.

Swój smak Secco Azzurro zawdzięcza między innymi szczepom Glera i Garganega, które odpowiadają za wyjątkowy aromat włoskich spumanti. Fermentowane jest metodą fermentazione a freddo, czyli na zimno, dzięki czemu ma w sobie taką lekkość i świeżość. Jest słodsze niż prosecco, pasuje zarówno do śniadania na trawie, wieczornych imprez na świeżym powietrzu, jak i kobiecych spotkań, które przeciągają się do samego rana. Schłodzone, podane z deską serów stworzy niepowtarzalną atmosferę kolacji we dwoje oraz umili wieczór z książką, kultowym serialem albo dobrym filmem.

W sezonie letnim na wielbicieli win z północnej Italii czekają niespodzianki – konkursy, w których do wygrania są m.in. kosze piknikowe dla dwojga i niezbędniki na wieczór panieński w kolorze wakacyjnego nieba! Jak zdobyć prezenty?

Wystarczy śledzić fanpage CIN&CIN: https://www.facebook.com/CINandCIN/

Cena półkowa:  17,99 – 19,99 PLN
Pojemność: 750 ml
Producent: AMBRA S.A.

Zobacz także