Home Inne trendyUroda CURAPROX BLACK IS WHITE LIGHT-PACK Twój nowy towarzysz podróży

CURAPROX BLACK IS WHITE LIGHT-PACK Twój nowy towarzysz podróży

by trendy

Wybierając się w podróż zawsze decydujemy się na doborowe towarzystwo. W tym roku zapewnijmy je także swoim… zębom! Dzięki Curaprox Black Is White Light Pack na wakacje ruszy z nami szczoteczka zawierająca aż 5100 włosków CUREN®. W komplecie znajdziemy wyjątkową pastę Black Is White w podróżnym rozmiarze, która może nam towarzyszyć nawet w samolocie. Ta innowacyjna, pierwsza na rynku pasta z aktywnym węglem, wybiela zęby w sposób bezpieczny, nie naruszając struktury szkliwa. Efekty? Z wakacji wrócimy z pięknym i białym uśmiechem!

WŁÓKNA CUREN® – przyjaciel naszych zębów w podróży
Miękka szczoteczka Curaprox Black Is White zawiera aż 5100 drobnych włókien CUREN®, niezrównanych w swej delikatności i łagodności, znajdujących się na jej główce. Dzięki temu czyści zęby efektywnie, a jednocześnie bardzo delikatnie dla dziąseł.

PASTA Black Is White – wybielanie zębów podczas wakacji
Wakacje to czas, kiedy uśmiechamy się więcej, zatem jest to idealny moment by pomyśleć o przywróceniu naszym zębom śnieżnej bieli. W tym celu warto sięgnąć po wybielającą pastę do zębów Curaprox Black Is White. Dzięki zastosowaniu aktywnego węgla, który pochłania cząsteczki powodujące zabrudzenia i przebarwienia, wybielanie następuje w sposób skuteczny, ale jednocześnie bezpieczny i łagodny – bez ścierania, czy zastosowania niebezpiecznych związków chemicznych. Dzięki temu pasta nie uszkadza szkliwa, ani nie powoduje bolesnych aft. Dodatkowo zawarty w niej fluorek sodu oraz enzymy wzmacniają antybakteryjne i przeciwwirusowe działanie śliny. Pasta zawiera także cenny hydroksyapatyt, który stanowi mineralne rusztowanie tkanki kości i zębów. Efektu wybielenia dopełnia niebieski filtr fizyczny, który dodatkowo daje efekt lśniących, białych zębów.

Pasta przeznaczona jest dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. Może być stosowana regularnie bez żadnych ograniczeń. Zawiera 950 ppm fluoru. Nie zawiera SLS.

Cena zestawu: szczoteczka + pasta Black Is White 8 ml 35 pln

Produkty szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: shop.curaprox.pl

————-
CURAPROX to marka szwajcarskiej firmy Curaden AG z siedzibą w Kriens koło Lucerny. Curaden AG jest pionierem i ekspertem w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki stomatologicznej. Wszystkie produkty Curaprox są tworzone i opracowywane w Szwajcarii od 1972 r.

Zobacz także