Home Pielęgnacja Dwie nowe mgiełki do ciała ALLVERNUM – urzekający zapach i orzeźwienie!

Dwie nowe mgiełki do ciała ALLVERNUM – urzekający zapach i orzeźwienie!

by trendy

Dwie nowe, perfumowane mgiełki do ciała Allvernum: KARAMBOLA/GRUSZKA oraz RÓŻA/GERANIUM subtelnie otulają zapachem, zapewniając jednocześnie delikatne odświeżenie. Zapachy o intrygujących, kwiatowo – owocowych nutach są wprost idealne do stosowania na całe ciało, zwłaszcza w upalne, letnie dni. Mgiełki, dzięki poręcznemu opakowaniu, doskonale mieszczą się w każdej torebce i mogą być stosowane wielokrotnie w ciągu dnia, w każdych okolicznościach, również w podróży.

PERFUMOWANA MGIEŁKA DO CIAŁA KARAMBOLA/GRUSZKA
Orzeźwiająca mgiełka o lekkiej formule, stanowi harmonijne połączenie tropikalnej karamboli, soczystej gruszki i dodających energii jagód goji. Błyskawicznie odświeża i pobudza zmysły, roztaczając na ciele urzekający zapach. Nasyć ciało i zmysły, przenosząc się w egzotyczną krainę beztroskiej radości!
Pojemność: 125 ml/cena: ok. 8,99 zł.

 

 

PERFUMOWANA MGIEŁKA DO CIAŁA RÓŻA/GERANIUM
Perfumowana mgiełka przepełniona zapachem czarnej róży, symbolu piękna i szalonej miłości, splecionej z orzeźwiającym zapachem geranium (pelargonii). Idealnie podkreśli zmysłowość i subtelność każdej kobiety. Zapach idealny do uwodzenia, pozostawia przyjemne uczucie świeżości.
Pojemność: 125 ml/cena: ok. 8,99 zł

 

 

 

Odkryj też pozostałe zapachy Perfumowanych mgiełek do ciała Allvernum:

  • BERGAMOTKA/LIMONKA – orzeźwiający, cytrusowy zapach
  • LOTOS/JAŚMIN – aromat zmysłowy i niezwykle relaksujący
  • PAPAJA/KWIAT LEI – zapach dodaje witalności i pozytywnej energii
  • PEONIA/IRYS – uwodzicielska i romantyczna kompozycja

Zobacz także