Home Pielęgnacja Dziecko w podróży – Nawilżane chusteczki Kindii Pure w małym, wygodnym opakowaniu

Dziecko w podróży – Nawilżane chusteczki Kindii Pure w małym, wygodnym opakowaniu

by trend

Wakacyjne wyjazdy to dla dziecka fascynujący okres, w końcu właśnie wtedy najbardziej poznaje świat. Dla rodziców zaś, oprócz aktywnie spędzonego czasu z maluchem, oznacza to jeszcze jedno – pakowanie. Najważniejsze, by zrobić listę wszystkich niezbędnych dziecku rzeczy i zaopatrzyć się w produkty, które nie zajmują dużo miejsca. Jednym z nich są niewątpliwie nawilżane chusteczki Kindii Pure w małym, a przez to bardzo wygodnym opakowaniu.

Każdy rodzic doskonale wie, że podróż, a nawet zwykły spacer z małym dzieckiem to prawdziwe wyzwanie. W końcu, aby wyjść z domu z maluchem trzeba zabrać ze sobą dosłownie i w przenośni… cały dom. Kocyk, smoczek, butelkę, jedzenie, ubranka na zmianę, pieluszki i obowiązkowo chusteczki dla niemowląt. Właśnie dlatego, kultowe chusteczki Kindii Pure do wyjątkowo delikatnego oczyszczania i pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt są teraz dostępne w małym opakowaniu (16 szt.). Tym sposobem, możemy mieć je zawsze przy sobie. W wózku, samochodzie, a nawet w torebce.

Chusteczki Kindii Pure to:

  • Specjalnie opracowana receptura stworzona na bazie naturalnych surowców jak: aloes oraz naturalny emolient – Glyceryl Oleate
  • Brak kompozycji zapachowej
  • Produkt przebadany dermatologicznie i hipoalergicznie
  • pH neutralne dla skóry dziecka
  • Brak alkoholu, phenoxethanolu, parabenów, silikonów i związków z grupy PEG

CENA: 2,99 zł/ opakowanie 16 szt.

Zobacz także