Home Włosy EXPERTO Professional COLD BLONDE Perfekcyjny blond każdego dnia

EXPERTO Professional COLD BLONDE Perfekcyjny blond każdego dnia

by trendy

Włosy blond na miarę gwiazd Hollywood – zadbane, nawilżone i lśniące są w zasięgu naszej ręki. Mimo, że rozjaśnianie przesusza włosy sprawiając, że stają się łamliwe, a uzyskany odcień blond z biegiem czasu ma tendencję do żółknięcia wystarczy zastosować odpowiednie produkty pielęgnacyjne aby w idealnej kondycji pozostał z nami na dłużej. Dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom aktywnym linia Experto Professional COLD BLONDE nawilża włosy, regeneruje je oraz pomaga utrzymać pełen blasku, elegancki odcień chłodnego blondu dzięki zawartemu w odżywce pigmentowi.

Blond to wymarzony kolor wielu kobiet, niestety wymagający intensywnego oddziaływania preparatami fryzjerskimi na włosy oraz ciężki w utrzymaniu. Problemy mogą pojawiać się już na etapie utleniania, które niestety jest zabiegiem o dużym stopniu inwazyjności. W przypadku niewłaściwego wykonania może nawet spalić nasze włosy. Co więcej nawet prawidłowo wykonane rozjaśnianie wysusza włosy zwiększając ich łamliwość i powodując, że z czasem stają się matowe. Uzyskanie odpowiedniego odcienia blondu jest wyzwaniem już na etapie farbowania, jednak utrzymanie go przez kolejne tygodnie okazuje się jeszcze większą bolączką. Blond to kolor wymagający wyjątkowo starannej pielęgnacji, która pomoże zachować jego trwałość oraz utrzymać odcień i właściwy poziom nawilżenia. Dlatego powstała linia Experto Professional COLD BLONDE zawierająca:

  • KERAMARETM – który naprawia uszkodzenia powstałe w włóknach naszych włosów oraz chroni je przed niekorzystnym działaniem wysokiej temperatury.
  • OLEJ Z KIEŁKÓW PSZENICY – który skutecznie odżywia, regeneruje i wzmacnia nasze włosy
  • PROTEINY RYŻU – które poprawiają nawilżenie włosów
  • CERAMID COMPLEX – kompleks ceramidów o działaniu nawilżającym i wzmacniającym, który odbudowuje strukturę włosów
  • PANTHENOL – działa łagodząco na skórę głowy nadając jednocześnie włosom połysk i miękkość.
  • VITAMIN COMPLEX – kompleks witamin z grupy B, który poprawia kondycję włosów.

 

W skład linii EXPERTO Professional COLD BLONDE wchodzą:

 Szampon EXPERTO Professional COLD BLONDE – Innowacyjna formuła szamponu to owoc długoletniej współpracy specjalistów z dziedziny pielęgnacji włosów. Dzięki specjalistycznej formule i starannie wyselekcjonowanym składnikom aktywnym nawilża i regeneruje włosy blond chroniąc je jednocześnie przed utratą koloru. Cena: 24,99 zł/ 400 ml

 Odżywka EXPERTO Professional COLD BLONDE – formuła odżywki wzmacnia działanie szamponu, a dodatkowo zawarty w niej pigment nadaje włosom chłodny, elegancki odcień blondu. Cena: 24,99 zł/ 250 ml

Produkty z linii EXPERTO Professional BLONDE nie zawierają SLS, SLES, parabenów, konserwantów, pochodnych ropy naftowej i parafiny oraz sztucznych barwników. Ich specjalistyczne formuły oparte są na innowacyjnych składnikach i zawierają m.in.:

 

Marka EXPERTO oferuje linie: Strong, Repair, Color, Anti Frizz oraz Volume.

Zobacz także