Home Makijaż GALÉNIC TEINT LUMIÈRE Kolekcja stworzona, by ujednolicić skórę i podkreślić jej naturalne piękno

GALÉNIC TEINT LUMIÈRE Kolekcja stworzona, by ujednolicić skórę i podkreślić jej naturalne piękno

by trendy

Formuła linii Teint Lumière została zainspirowana malarską techniką glazurowania. Innowacyjny pomysł połączenia naturalnych barwników ze składnikami nawilżającymi rozproszonymi w suchych olejkach, pozwala uzyskać wspaniałą dyspersję koloru i świetlistości cery. Lekkie konsystencje produktów są łatwe w aplikacji i umożliwiają równomierne rozprowadzenie pigmentów. Natychmiast stapiają się ze skórą, nadając jej satynowe wykończenie.

GALÉNIC TEINT LUMIÈRE Krem DD SPF 25
Pojemność: 40 ml
Cena: 98 zł
Krem o wzmocnionej barierze ochronnej SPF 25 zapewnia przede wszystkim działanie antyoksydacyjne, 40x większe niż czysta witamina E. Wyciąg z Unkarii – liany rosnącej w Amazonii neutralizuje wszystkie szkodliwe efekty ekspozycji słonecznej. Betaina i glikol nawilżają skórę, a kwas hialuronowy zapewnia natychmiastowy efekt wypełnienia. Pigmenty rozświetlające ujednolicają koloryt skóry i nadają jej pełnię blasku.

 

GALÉNIC TEINT LUMIÈRE Kremy nawilżająco-koloryzujące
Pojemność: 30 ml
Cena: 82 zł
2 kolory: jasny i ciemny
Kremy zawierają pigmenty mineralne wyrównujące koloryt skóry, a betaina i glikol zapewniają jej intensywnie nawilżenie. Uzyskanie satynowego wykończenia możliwe jest dzięki pudrom absorbującym.

 

GALÉNIC TEINT LUMIÈRE Korektor rozświetlający pod oczy
Pojemność: 2,5 ml
Cena: 79 zł
Korektor zawiera pigmenty rozświetlające, które niwelują oznaki zmęczenia i związane z nim cienie pod oczami.

 

GALÉNIC TEINT LUMIÈRE NOWE FORMUŁY 2018
Kolekcja Teint Lumière zaprojektowana została z myślą o kobietach pragnących ujednolicić skórę i podkreślić jej naturalną urodę. W tym roku Galénic rozszerza swoją pielęgnującego makijażu kolekcję o trzy nowe, wyjątkowe produkty – puder matujący, brązujący oraz róż do policzków.

 

GALÉNIC TEINT LUMIÈRE Puder matujący
Cena: 120 zł
Puder matujący z linii Galénic Teint Lumiére to drobno zmielony produkt, który w jednej, krótkiej chwili matuje, wyrównuje koloryt i pozostawia idealne wykończenie. Dzięki połączeniu trzech odcieni beżu, doskonale dopasowuje się do karnacji, tworząc naturalny efekt. Świetnie utrwala makijaż na cały dzień.
Stosowanie: Po aplikacji podkładu lub kremu koloryzującego, nałóż puder na całą twarz. To zniweluje błyszczenie, pozostawiając matowe wykończenie. Jeśli zależy Ci na jeszcze bardziej naturalnym efekcie, nałóż puder za pomocą pędzla na „strefę T”, a policzki pozostaw lekko rozświetlone.

 

GALÉNIC TEINT LUMIÈRE Puder brązujący
Cena: 120 zł
Puder brązujący to produkt, który zapewnia efekt skóry muśniętej słońcem. Już jedno pociągnięcie pędzlem sprawia, że skóra zyskuje lekką opaleniznę i promienieje zdrowym blaskiem, niezlanie od pory roku.
Stosowanie: Aplikuj na twarz, przez cały rok. Nakładaj używając pędzla, do momentu uzyskania pożądanego efektu.

 

GALÉNIC TEINT LUMIÈRE Kremowy róż do policzków
Cena: 110 zł
Kremowy róż, zapewniający pudrowe wykończenie, dodaje koloru
i widocznie modeluje kości policzkowe. Jego lekka konsystencja sprawia, że aplikacja jest niezwykle prosta, a możliwość stopniowego krycia zapewnia naturalne wykończenie.
Stosowanie: Aplikuj na policzki opuszkami palców lub pędzlem do różu, przed zastosowaniem pudru matującego.

Zobacz także