Home Pielęgnacja GŁĘBOKO NAWILŻAJĄCE DZIAŁANIE w nowości Pharmaceris

GŁĘBOKO NAWILŻAJĄCE DZIAŁANIE w nowości Pharmaceris

by trend

HYALURO SENSILIUM kwas hialuronowydi-2 w wodnym kremie do twarzy polecany do codziennej pielęgnacji skóry (twarz, okolice oczu, szyja, dekolt) wymagającej silnego nawilżenia i odżywienia, niwelujący dyskomfort skóry przesuszonej. Idealny dla skóry nadwrażliwej i delikatnej, z tendencją do reakcji alergicznych, odwodnienia oraz ze skłonnością do powstawania podrażnień i zaczerwienień nasilonych w okresie pyleń.
DZIAŁANIE: Wodny krem o skoncentrowanym działaniu podwójnego wysoko i niskocząsteczkowego – kwasu hialuronowego, biozgodnego z naturalnie występującym kwasem w ludzkiej skórze, nawilża skórę na wielu poziomach. Działa jak kompres silnie nawadniający, który natychmiastowo niweluje dyskomfort i napięcie skóry przesuszonej. Efekt dodatkowego długotrwałego nawilżenia zapewnia 3% substancja pro-glucoseZe o silnych właściwościach higroskopijnych, wiążąca wodę i zwiększająca poziom nawodnienia w warstwie rogowej naskórka.
Zaawansowane formuły Immuno-Prebiotic oraz Leukine-barrier odbudowują uszkodzoną barierę odpornościową skóry, łagodząc istniejące podrażnienia, aktywnie zapobiegając powstawaniu nowych, w tym także zaczerwienień, nadwrażliwości skóry i reakcji alergicznych w okresach zwiększonej ekspozycji na alergeny np. okresie pyleń.
SPOSÓB UŻYCIA: Wodny krem do codziennego stosowania na oczyszczoną skórę twarzy, okolic oczu, szyi i dekoltu, rano i wieczorem. Do stosowania również pod makijaż.

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA W BADANIACH NA SKÓRZE ALERGICZNEJ I WRAŻLIWEJ***:
– 90% intensywnie nawilża skórę
– 95% koi podrażnioną skórę
– 90% wygładza
– 81% odżywia i regeneruje
– 86% zabezpiecza przed wysuszeniem
– 95% przywraca skórze komfort
***Badanie in vivo w Niezależnym Instytucie Badawczym po 4 tygodniach stosowania.

Produkt stworzony przez naukowców z Centrum Naukowo- -Badawczego Dr Irena Eris.
DERMATOLOGICZNA FORMUŁA OPRACOWANA DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ
PRZEBADANO KLINICZNIE I DERMATOLOGICZNIE.
OPAKOWANIE Z PRECYZYJNYM APLIKATOREM ZAPEWNIA WYGODNE I HIGIENICZNE STOSOWANIE.

Średnia cena detaliczna: 44.50 zł
Pojemność opakowania: 40 ml

Zobacz także