Home Pielęgnacja Grejpfrutowo-imbirowe orzeźwienie z dezodorantami CD

Grejpfrutowo-imbirowe orzeźwienie z dezodorantami CD

by trendy

Lubisz połączenie świeżego grejpfruta i orzeźwiającej nuty imbiru? Teraz dzięki nowej serii dezodorantów CD o ten energetyczny zapach możesz uzupełnić także swoją kosmetyczkę.Orzeźwiające koktajle, desery, dietetyczne sałatki – cytrusy to produkty, po które często sięgasz w kuchni. Z cennych właściwości tych gorzkich owoców korzystać może również Twoja… skóra! Bogaty w witaminę C i wodę grejpfrut nie tylko wspomaga regenerację skóry, działa antybakteryjnie, ale także reguluje potliwość. Ekstrakt z imbiru wspomaga zaś wchłanianie składników odżywczych.

Do codziennej pielęgnacji wybierz jeden z trzech wariantów dezodorantów CD z nowej serii o zapachu grejpfruta i imbiru. Podaruj swojej skórze długotrwałe odświeżenie, bez soli aluminium, i zapomnij o białych plamach na ubraniach.
Spray, atomizer, jak i roll-on nadają się do każdego rodzaju skóry, również wrażliwej. Produkty zostały przebadane dermatologicznie, są także odpowiednie dla wegan. Dezodoranty stworzono zgodnie z prawem czystości CD – kosmetyki inspirowane naturą gwarantują świadome pominięcie kontrowersyjnych składników.

 

Sugerowana cena dezodorantów:
• CD Roll-on Grejpfrut i imbir, 50 ml – 10,99 PLN
• CD Atomizer Grejpfrut i imbir, 75 ml – 16,39 PLN
• CD Spray Grejpfrut i imbir, 150 ml – 11,29 PLN

Zobacz także