Home Pielęgnacja HYALURON CLINIC Innowacja w pielęgnacji! KLINICZNA DERMOKOREKCJA ZMARSZCZEK

HYALURON CLINIC Innowacja w pielęgnacji! KLINICZNA DERMOKOREKCJA ZMARSZCZEK

by trendy

Jaki jest sekret młodego wyglądu? Jędrna i gładka cera. Za jej prawidłowe nawilżenie i odżywienie odpowiada występujący naturalnie w skórze kwas hialuronowy. Niestety z wiekiem jego ilość maleje, przez co na twarzy zaczynają pojawiają się zmarszczki. Innowacyjna formuła linii HYALURON CLINIC Eveline Cosmetics wykorzystuje synergiczne działanie prowitaminy B5 i pięciu form kwasu hialuronowego, zapewniając efekt globalnego odmłodzenia i spektakularnej redukcji zmarszczek.

Seria HYALURON CLINIC to inspirowane zabiegami medycyny estetycznej kosmetyki o precyzyjnie opracowanych recepturach, które bazują na innowacyjnym połączeniu działania prowitaminy B5 i pięciu form kwasu hialuronowego , w tym usieciowanego HA. Usieciowany kwas hialuronowy wykorzystywany jest w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej do kompleksowego wypełniania zmarszczek. Dzięki zwiększonej gęstości strukturalnej, jego cząsteczki wolniej ulegają degradacji, a efekty utrzymują się długotrwale. Prowitamina B5 doskonale wnika w głąb skóry, gdzie pobudza procesy regeneracji i skutecznie zapobiega utracie wody.
Fuzja wyselekcjonowanych składników aktywnych: prowitaminy B5 i pięciu postaci kwasu hialuronowego : 5% LAB HYALURON, usieciowany kwas hialuronowy, mikrosfery kwasu hialuronowego zwiększające swoją objętość, GLYCOHYAL LW oraz PatcH2O tworzy trójwymiarową sieć, zapewniając efekt GLOBALNEGO ODMŁODZENIA niczym profesjonalny zabieg gabinetowy, bez konieczności korzystania z radykalnych metod.

Głęboko nawilżający krem na pierwsze zmarszczki 30+ na dzień i na noc to skoncentrowana formuła, która wykorzystuje skuteczność wyselekcjonowanych składników – prowitaminy B5 i pięciu form kwasu hialuronowego, w tym usieciowanego HA, do trzystopniowego działania przeciwstarzeniowego: zwiększa nawilżenie skóry, aktywnie przeciwdziała powstawaniu zmarszczek oraz chroni skórę przed smogiem i zanieczyszczeniami.
Składniki aktywne: PATCH2O • PURIDETOX® • ARGIRELINA
Cena: 21,99 zł /50 ml

Ujędrniający krem przeciwzmarszczkowy 40+ na dzień i na noc przeznaczony jest do kompleksowej pielęgnacji skóry po 40. roku życia. Innowacyjna receptura bazuje na synergicznym działaniu prowitaminy b5 i pięciu postaci kwasu hialuronowego, dzięki czemu widocznie poprawia napięcie skóry, zapewniając efekt liftingu. Usieciowany kwas hialuronowy, wchodzący w skład receptury, efektywnie wiąże wodę w naskórku, dzięki czemu cera jest nawilżona, zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra odzyskuje gładkość
i jędrność.
Składniki aktywne: FIRMING 3D COMPLEX® • CENTELLA ASIATICA
Cena: 21,99 zł / 50 ml

Liftingujący krem modelujący owal twarzy 50+ na dzień i na noc zapewnia skuteczną pielęgnację odmładzającą dla skóry po 50. roku życia. Zaawansowana formuła, bazująca na prowitaminie B5 i pięciu formach kwasu hialuronowego, w tym usieciowanego HA, zapewnia efekt radykalnego odmłodzenia poprzez zwiększenie elastyczności skóry, redukcję utrwalonych zmarszczek oraz stymulację procesów odnowy naskórka.
Składniki aktywne: MATRIXYL MORPHOMICS® • KWAS FERULOWY
Cena : 22,99 zł / 50 ml

Multiodżywczy krem wypełniający zmarszczki 60+ na dzień i na noc zapewnia skórze dojrzałej efekt widocznej poprawy kondycji cery poprzez trzystopniowe działanie odżywczo-ujędrniające: odbudowuje gęstość skóry, regeneruje
i wygładza oraz spowalnia proces starzenia się skóry. Synergiczne działanie prowitaminy B5 i pięciu postaci kwasu hialuronowego, w tym usieciowanego kwasu hialuronowego, sprawia, że wzrasta poziom nawilżenia skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej elastyczna, a zmarszczki wygładzone.
Składniki aktywne : KWAS FERULOWY • BLUE COLLAGEN™ • PRO-RETINOL
Cena: 22,99 zł / 50 ml

Regenerujący krem aktywnie odbudowujący 70+ na dzień i na noc intensywnie odżywia skórę dojrzałą po 70. roku życia. Efektywne działania odbudowujące opiera się na wzmacnianiu struktury skóry, wypełnianiu utrwalonych zmarszczek i intensywnej regeneracji. Połączenie pięciu form kwasu hialuronowego, w tym usieciowanego HA, zapewnia radykalny zastrzyk nawilżenia, wygładzający zmarszczki i zwiększający elastyczność skóry.
Składniki aktywne: KWAS FERULOWY • ARGATENSIVE™ • CERAMIDY
Cena : 22,99 zł / 50 ml

Ultraodżywczy krem redukujący zmarszczki pod oczy i na powieki 30+/40+ intensywnie pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej fuzji prowitaminy B5 i pięciu postaci kwasu hialuronowego, w tym jego usieciowanej postaci, zapewnia trzystopniowe działanie wygładzająco-nawilżające: niweluje cienie i obrzęki, wypełnia zmarszczki pod oczami, intensywnie nawilża i wygładza. Bezzapachowa formuła to gwarancja skutecznej pielęgnacji, bez ryzyka podrażnień.
Składniki aktywne: KOMPLEKS GRAVITY UP® • ARGIRELINA
Cena: 19,99 zł / 15 ml

 

Przeciwzmarszczkowy multiregenerujący krem pod oczy i na powieki 50+/70+ intensywnie wygładza i odżywia skórę wokół oczu. Połączenie pięciu form kwasu hialuronowego, w tym usieciowanego HA, intensywnie nawilża i wygładza utrwalone zmarszczki oraz wypełnia „kurze łapki”. Matrixyl morphomics™ redukuje zmarszczki odpowiedzialne za optyczny efekt postarzonego wyglądu twarzy.
Składniki aktywne: MATRIXYL MORPHOMICS® • KOFEINA
Cena : 21,99 zł / 15 ml

 

 

Bogaty krem-maska na noc regenerująco-detoksykujący Stymuluje nocne procesy odnowy cery, uzupełnia niedobory nawilżenia powstałe w ciągu dnia oraz działa silnie odmładzająco. Minimalizuje skutki działania wolnych rodników i zapewnia skórze efekt nocnej detoksykacji. Rano zmarszczki są wygładzone,
a twarz wygląda na wypoczętą.
Składniki aktywne : MATCHA TEA • EVER LIFT® • OLEJEK AWOKADO
Cena: 24,99 zł / 50 ml

Intensywnie nawilżająca esencja-hydrator pod lub na makijaż zapewnia skórze uczucie odświeżenia, idealnie wygładza, subtelnie ją rozświetla oraz opóźnia procesy starzenia. Innowacyjna fuzja prowitaminy b5 i pięciu postaci kwasu hialuronowego, w tym usieciowanego HA, zapewniają efekt globalnego odmłodzenia cery. Utraskuteczna technologia SMART MOIST kompleksowo uzupełnia niedobory wody w skórze, dzięki czemu natychmiast przywraca komfort przesuszonej cerze, a także sprawia, że jest ona długotrwale nawilżona.
Składniki aktywne: AQUA RICE FERM™ • CENTELLA ASIATICA
Cena: 24,99 zł / 100ml

Zobacz także