Home Paznokcie INDIGO w walce z rakiem piersi

INDIGO w walce z rakiem piersi

by trendy

Październik jest miesiącem Walki z Rakiem Piersi, którego celem jest przypomnienie o samobadaniu i profilaktyce. Marka INDIGO, która od lat inspiruje kobiety do bycia wyjątkową i wyrażania siebie na różne sposoby, przyłącza się do tych działań. Na rynku pojawi się nowy kolor lakieru hybrydowego – Chick Gold – w limitowanym nakładzie 5 000 sztuk.

Rak piersi to najczęściej występujący nowotwór złośliwy wśród kobiet. Według danych Krajowego Rejestru Nowotworów rocznie wykrywanych jest ponad 16 000 nowych przypadków raka piersi u kobiet w Polsce. Marka INDIGO wspiera walkę z rakiem poprzez zbieranie środków finansowych na ten cel.

15.10.2018 o godz. 15:00 swą miał premierę wyjątkowy lakier hybrydowy w kolorze Chick Gold z charakterystyczną różową wstążką.

Całkowity zysk ze sprzedaży tego produktu zostanie przekazany Fundacji na Rzecz Rozwoju Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki (ICZMP). Nowy kolor, dedykowany tej wyjątkowej akcji to nawiązanie do klasycznej elegancji. Delikatny róż roziskrzony mikroskopijnymi, złotymi drobinkami zapewni modny efekt blink blink.
Cena: 33 zł
Pojemność: 7 ml

Lakier hybrydowy Chick Gold od INDIGO to kolor, który Tobie pozwoli rozbłysnąć,  a innym zawalczyć o zdrowie. Produkt dostępny w sklepie online: www.indigo-nails.com.

Zobacz także