Home Makijaż Innowacyjny tusz do rzęs UNLIMITED od L’Oréal Paris

Innowacyjny tusz do rzęs UNLIMITED od L’Oréal Paris

by trendy

L’Oréal Paris przedstawia nowy tusz do rzęs, który zrodził się w Paryżu. Łatwa aplikacja i niesamowity efekt to znak, że marka wychodzi naprzeciw współczesnym oczekiwaniom kobiet, respektując ich czas i pobudzając kreatywność. Łatwe nałożenie tuszu i innowacyjna formuła sprawiają, że rzęsy są uniesione i wydłużone przez cały dzień. UNLIMITED zmienia zasady gry i nie uznaje limitów. Żyj na pełnych obrotach i osiągnij efekt długich rzęs, bez żadnych kompromisów!

UNIESIENIE RZĘS JAK Z SALONU
UNLIMITED podnosi, wydłuża i eksponuje każdą rzęsę, zapewniając efekt podobny do liftingu rzęs. Ten tusz to spełnienie oczekiwań dzisiejszych czasów: pozwala iść swoją drogą, a zarazem mieć pełną kontrolę nad makijażem. Z nowym produktem od L’Oréal Paris bez trudu przekroczysz wszelkie limity i uzyskasz efekt wydłużonych i podkręconych rzęs jak z po wizycie w salonie kosmetycznym. Innowacyjna, wyginana szczoteczka tuszu pozwala pokryć nim każdą rzęsę. Podkręcenie, wydłużenie – teraz ten efekt możesz łatwo osiągnąć sama.

ZAPOMNIJ O AKROBACJACH Z TUSZEM DO RZĘS
Przypomnij sobie, jak wyginałaś, obracałaś swój nadgarstek, aby dotrzeć szczoteczką do każdej, najkrótszej rzęsy. Dzięki tuszowi do rzęs UNLIMITED możesz zapomnieć o tych akrobacjach. Innowacyjna szczoteczka, którą można wygiąć w 2 pozycjach to więcej niż podręczny gadżet. Taka innowacja pozwala na nieograniczone tuszowanie rzęs
i totalną precyzję. Teraz możesz pokryć każdą pojedynczą rzęsę od wewnętrznego kącika oka, do zewnętrznego – bez problemów. Teraz masz czas dla siebie, a makijaż rzęs? Od teraz ich tuszowanie do przyjemność!

TUSZ UNLIMITED – ZAINSPIROWANY TRIKIEM MAKIJAŻYSTÓW, STWORZONY DLA WSZYSTKICH KOBIET
„Kiedy pracujemy podczas pokazu, przygotowując za kulisami modelki – my makijażyści, mamy swoje triki. Zdarzało się, że wyginaliśmy szczoteczki od tuszu do rzęs, aby dostosować go do naszych potrzeb. Zależy nam na tym, aby tusz doskonale pokrył nawet najkrótszą rzęsę z wewnętrznego kącika oka. Tusz do rzęs UNLIMITED to tusz nowej generacji. Unikalna szczoteczka, którą można ustawić w dwóch poziomach sprawia, że nasze sztuczki zza kulis są teraz proste i dostępne są dla każdej kobiety. Dzięki tej innowacyjnej szczoteczce dotrzesz do rzęs od nasady, wzmacniając je i unosząc, jak nigdy wcześniej. Super rozciągliwa konsystencja i ultra czarne pigmenty łatwo wnikają w rzęsy, pokrywając je od nasady aż po końce. Ja pokochałam UNLIMITED, dzięki tej wygiętej szczoteczce. Aplikacja tuszu nigdy nie była tak prosta
i wygodna, a przede wszystkim UNLIMITED nie pozostawia śladów na powiekach. Jestem podekscytowana, że przenosimy ten sekret makijażystów prosto do damskiej torebki” – tłumaczy Val Garland, L’Oréal Paris Global Makeup Artist.

JAK APLIKOWAĆ UNLIMITED?
1. Użyj szczoteczki w wyprostowanej pozycji dla efektu nieograniczonej długości. Szczoteczką w wyprostowanej pozycji, jak dla tradycyjnego tuszu do rzęs – pokryj i uwydatnij każdą rzęsę już przy pierwszej warstwie.
2. Nachyl szczoteczkę pod kątem, lekką ją zaginając, aby dotrzeć do każdej, nawet najkrótszej rzęsy: od kącika wewnętrznego, po zewnętrzną krawędź oka i podkręcić je.

Albo.. użyj tuszu UNLIMITED tak jak chcesz – raz z wygięta szczoteczką, a raz
z wyprostowaną. Tusz do rzęs UNLIMITED dopasuje się do Twoich oczekiwań, a nie na odwrót! W końcu, to pierwszy tusz, który w żaden sposób Cię nie ogranicza!

Pojemność: 7 ml
Rekomendowana cena: 68,99 zł

Zobacz także