Home Inne trendyUroda LOVE – Limitowana seria szczoteczek do zębów CURAPROX

LOVE – Limitowana seria szczoteczek do zębów CURAPROX

by trendy

Szczoteczki CURAPROX z motywem serduszka umieszczonego na włosiu skradły nasze serca w zeszłym roku. W tym roku wracają w nowej limitowanej wersji, której opakowanie zaprojektowała polska artystka Anna Rudak znana z ilustracji dla magazynów oraz rysunków modowych i teatralnych. Szczoteczki wyróżnia nie tylko grafika z sercem, które powstaje gdy postawimy ich główki koło siebie ale także piękne przeźroczyste rączki w odcieniach różu i fioletu. Jak w przypadku wszystkich innych szczoteczek z linii CS 5460 zapewnią nam one skuteczną, a jednocześnie delikatną higienę jamy ustnej.

Szczoteczka CURAPROX CS 5460 LOVE to:
– Najdelikatniejsze, w zarazem najskuteczniejsze czyszczenie zębów docenione złotym Laurem Klienta 2018
– Skuteczne oczyszczenie powierzchni zębów, dzięki gęsto ułożonym 5460 włóknom
– Delikatne czyszczenie dzięki opatentowanym włóknom CUREN® o średnicy zaledwie 0,1 mm
– Kompaktowa, lekko odchylona główka
– Ośmiokątna rączka, która pomaga w trzymaniu szczoteczki pod właściwym kątem

CENA DUETU LOVE 2018 to: 39 PLN

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: shop.curaprox.pl

________________________
CURAPROX to marka szwajcarskiej firmy Curaden AG z siedzibą w Kriens koło Lucerny. Curaden AG jest pionierem i ekspertem w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki stomatologicznej. Wszystkie produkty Curaprox są tworzone i opracowywane w Szwajcarii od 1972r.

Zobacz także