Home Pielęgnacja MiaCalnea® – nowy wymiar pielęgnacji stóp!

MiaCalnea® – nowy wymiar pielęgnacji stóp!

by trendy

Najlepsze naturalne materiały wpisujące się w ideę ochrony środowiska, ręcznie wykonywane elementy, specjalna powłoka antybakteryjna SILD®, niezwykle skuteczna supermocna warstwa klejąca i przemyślana design – oto podstawa skuteczności produktów podologicznych marki MiaCalnea®. Sięgając po stworzone przez firmę tarki do stóp mamy nie tylko pewność doskonałych efektów, ale także mamy wyjątkowy produkt stworzony przez Polaków z pasji do najwyższej jakości.

MiaCalnea® to marka, która powstała z pasji. Produkty z charakterystycznym różowym logo w zdecydowanej większości wykonane są przy użyciu naturalnych materiałów takich jak: drewno, kwarc czy kauczuk. Dzięki temu marka MiaCalnea® doskonale wpisuje się w ideę świadomej ochrony środowiska, co potwierdzają międzynarodowe organizacje FSC® i PEFC™. Wprowadzone i stosowane z wielką konsekwencją metody kontroli na każdym etapie produkcji, gwarantują najlepszy z możliwych efekt końcowy, a ręczne wykonywanie niektórych z zadań, sprawia że każdy produkt spełnia pokładane w nim oczekiwania jakościowe.

Dzięki dwóm powierzchniom lakieru, które zabezpieczają drewno przed dostępem wody i wilgoci, produkty marki cechuje wodoodporność. Pokryte membraną antybakteryjną SILD® Antibacterial Protection produkty zapewniają naszym stopom bezpieczeństwo użytkowania, dzięki 99,9% skuteczności w walce z bakteriami. Dlaczego? SILD® to zintegrowana formuła chemiczna lakieru poliuretanowego zawierająca zatopione cząsteczki jonów srebra, które dzięki swoim podstawowym właściwościom działają jako środek antybakteryjny.

MiaCalnea® w swojej ofercie posiada profesjonalne tarki do stóp w kilku zróżnicowanych wersjach – do użytku domowego, dla profesjonalistów oraz w wersji podróżnej. Tarki dostępne są w różnych wersjach różniących się ostrością materiału ściernego oraz kształtem tak, by w zależności od naszych potrzeb, każdy mógł wybrać wersję idealną dla siebie.

Marka proponuje również naturalne produkty da manicure, depilacji czy walki z cellulitem.

Więcej na www.miacalnea.pl

Zobacz także