Home Pielęgnacja MISS GLAMOUR na wakacjach

MISS GLAMOUR na wakacjach

by trendy

Miłośniczka luksusu chętnie spędza wakacje na egzotycznych plażach, drogich hotelach lub jeśli ma duszę boho – wybiera glamping (glamorous camping). Bez względu na kierunek, zawsze ma przy sobie ulubione produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, szczególną uwagę zwracając na ochronę słoneczną. W jej kosmetyczce nie zabraknie także mgiełki do ciała o orzeźwiającym zapachu, która jednocześnie pielęgnuje skórę.

Cellular swiss uv protection veil spf 50
Intensywna ochrona słoneczna, uwodzicielsko lekka formuła
Cellular Swiss Uv Protection Veil Spf 50 chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, rozjaśnia jej koloryt, długotrwale i głęboko nawilża oraz pomaga zmniejszyć widoczność porów. Lekka i przejrzysta jak welon konsystencja, może być zastosowana bezpośrednio na krem nawilżający na dzień. Preparat stapia się ze skórą z lekkością szeptu, oferując potężną ochronę. To najbardziej elegancka i luksusowa forma ochrony słonecznej i najlepszy towarzysz w walce
o młodość skóry.

Cellular energizing body spray Odświeżający zapach do ciała
Ekskluzywna pielęgnacja skory i zapach w jednym
Cellular Energizing Body Spray to zapach do ciała, który łączy opartą na składnikach morskich biotechnologię z Ekskluzywnym Kompleksem Komórkowym La Prairie, aby przeciwdziałać wysuszaniu oraz utracie blasku i witalności skóry, a także pomóc przywrócić jej młodzieńczy wygląd i koloryt. Świeży, kwiatowy zapach, działa relaksacyjnie i pobudzająco, a skóra i zmysły pozostają w równowadze.

Zobacz także