Home Inne trendyZdrowie Nivelazione – skuteczna ochrona stóp zimą

Nivelazione – skuteczna ochrona stóp zimą

by trendy

Grube skarpetki i ciepłe buty to nieodłączny atrybut jesieni i nadchodzącej zimy. Jak jednak utrzymać świeżość stóp w butach przez cały dzień? Rozwiązanie w postaci dwóch wersji specjalistycznego dezodorantu proponuje marka Nivelazione. Do wyboru mamy wersję odświeżającą do stóp i obuwia, oraz zasypkę w aerozolu dla osób z tendencjami do otarć.

Dezodorant do butów i stóp

Multifunkcyjna formuła dezodorantu, który powstał w oparciu o molekularną technologię absorpcji zapachu zapewnia niezawodną ochronę już od pierwszej aplikacji oraz pomaga
w zachowaniu odpowiedniej higieny stóp. Dzięki antybakteryjnemu działaniu dezodorant skutecznie zwalcza nadmierne pocenie, neutralizuje nieprzyjemny zapach potu i zapobiega jego powstawaniu. Błyskawicznie odświeża stopy i obuwie, zapewniając uczucie komfortu.

Zasypka do stóp w aerozolu

W przypadku nadmiernej potliwości połączonej ze skłonnością do otarć możemy sięgnąć po łączącą technologię binarnej ochrony z aktywną tarczą odour-stop oraz ekstraktem z szałwii lekarskiej zasypkę w aerozolu. Efekty zauważymy już od pierwszej aplikacji gwarantuje ona bowiem wygodną i szybką aplikację oraz skuteczność działania. Produkt zapewnia długotrwałą ochronę przed nadmiernym poceniem stóp poprzez działanie osuszające. Jednocześnie zmniejsza ryzyko powstawania otarć i podrażnień, a także neutralizuje nieprzyjemny zapach i zapobiega jego nawrotom. Utrzymuje stopy suche i świeże przez cały dzień.

Nivelazione zasypka do stóp w aerozolu sugerowana cena:  13 zł brutto
Nivelazione dezodorant do stóp i butów sugerowana cena: 13 zł brutto

Zobacz także