Home Inne trendyZapachy NOU Peony Doskonałością Roku Twojego Stylu 2018

NOU Peony Doskonałością Roku Twojego Stylu 2018

by trendy

Pragniemy Państwa poinformować, że woda perfumowana NOU Peony otrzymała nagrodę DOSKONAŁOŚĆ ROKU TWOJEGO STYLU 2018 w kategorii Kosmetyki Polskie – Zapach!

Jest się czym pochwalić. W tym roku młoda polska marka NOU otrzymała niezwykle cenną nagrodę – Doskonałość Roku Twojego Stylu 2018. Nagrodę przyznano za kwiatowo-owocową wodę perfumowaną dla kobiet – NOU Peony. To wspaniale, bo zapach można dostać w Rossmannie i to za bardzo rozsądną cenę.

NOU Peony

Kiedy wejdziesz do ogrodu NOU Peony, delikatny powiew wiatru przyniesie ci miłe ukojenie. Poczujesz delikatny zapach porannej rosy na płatkach róż, spod których uniosą się na chwilę nuty czarnego pieprzu. Zawrócą ci nieco w głowie, ale nie poddawaj się. Wejdź do ogrodu głębiej. A gdy poczujesz, że cudowniej być nie może, ze zdwojoną siłą powrócą płatki róż, tym razem w towarzystwie zniewalającej piwonii. To nie koniec podróży. Przygotuj się na kolejne doznania. W spowitej mgłą dolinie czekają na ciebie piżmo, drzewo cedrowe i paczula. Tu możesz się zatrzymać i odpocząć aż do zachodu słońca.

Woda perfumowana NOU Peony – ok. 69 zł/50 ml.

 NUTY ZAPACHOWE:

  • nuta głowy: poranna rosa, płatki róż, czarny pieprz
  • nuta serca: róża, piwonia
  • nuta bazy: piżmo, drzewo cedrowe, paczula

Wody perfumowane z nowej linii NOU Flowers dostępne są w drogeriach Rossmann

Zobacz także