Home Pielęgnacja Oliwki pielęgnacyjne górą!

Oliwki pielęgnacyjne górą!

by trendy

Oliwka dla niemowląt to najprostszy oraz bezpieczny emolient. Wybierz dla Twojego maleństwa to, co najlepsze!

Skóra małego dziecka wymaga stałego nawilżania i natłuszczania. Do tego celu najlepsze są oliwki pielęgnacyjne. Te z oferty Skarbu Matki można stosować już od pierwszych dni życia.

Dlaczego właśnie oliwka?
To przede wszystkim bezpieczny produkt. Zawiera naturalny olejek, łagodzi, nawilża i natłuszcza skórę. Zabezpiecza ją też przed otarciami, dlatego warto stosować ten produkt przy każdej zmianie pieluszek. To również świetny kosmetyk do masażu maluszka. W tym celu należy nalać kilka kropli oliwki na dłoń, i natrzeć nią swoje dłonie. Dzięki temu będzie ciepła w dotyku i unikniesz ryzyka rozlania jej. Masaż musi być bardzo delikatny, przypominający bardziej spokojne głaskanie niż masowanie. Rączki masuj od dłoni w kierunku tułowia, a nóżki – od stóp w kierunku bioder. Brzuszek nad linią bioder ruchem okrężnym, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Po masażu przytul dziecko. Możesz wykonać kilka pożegnalnych ruchów np. głaszcząc maleństwo po ramionkach i nóżkach.

Oliwka pielęgnacyjna z olejkiem z kiełków kukurydzy
Teraz Oliwka pielęgnacyjna z olejkiem z kiełków kukurydzy jest dostępna w nowym, atrakcyjnym opakowaniu! Ta oliwka zawiera naturalny olejek z kiełków kukurydzy, a więc jest bogata w naturalną witaminę E i kiełków pszenicy oraz naturalne olejki wspomagające nawilżanie skóry. Jest wyjątkowo łagodna. Nie zawiera barwników i konserwantów.

Pojemność: 200 ml
Cena: ok. 11 zł

Zobacz także