Home WłosyPielęgnacja Paryski luksus i fryzjerska ekspertyza w domowym SPA od DESSANGE Professional Hair Luxury

Paryski luksus i fryzjerska ekspertyza w domowym SPA od DESSANGE Professional Hair Luxury

by trend

Linia Extrême 3 Huiles – potrójna moc olejków dla włosów bardzo suchych i uwrażliwionych, poddawanych wielu zabiegom fryzjerskim.Niewymuszona elegancja, swobodny look, najwyższa jakość oraz detale, które mają znaczenie – oto sekret francuskiego stylu! To także przepis na zachwycające, doskonale wypielęgnowane włosy à la Parisienne. Efekt jak po wyjściu z salonu zapewnią produkty nowej na polskim rynku marki DESSANGE Professional Hair Luxury. Fryzjerska ekspertyza, paryski luksus i SPA dla włosów, które teraz możesz mieć w swojej łazience. Produkty marki odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających włosów. O nieskazitelny wygląd tych suchych, uwrażliwionych oraz poddawanych zabiegom fryzjerskim i częstej stylizacji, właściwie zadba linia Extrême 3 Huiles.

DESSANGE Professional Hair Luxury to marka sygnowana nazwiskiem światowej sławy eksperta w dziedzinie fryzjerstwa. Jej początki miały miejsce przy paryskich Polach Elizejskich, gdzie w 1954 roku został otwarty pierwszy salon DESSANGE Paris. Ekspertyza i indywidualne podejście do potrzeb włosa szybko zyskały uznanie najbardziej wymagających klientek. Wizyta w salonie sygnowanym DESSANGE Paris przypomina pobyt w luksusowym SPA. Wyjątkowy klimat, pasja założyciela oraz rozpieszczające zmysły rytuały i produkty, stały się inspiracją dla DESSANGE Professional Hair Luxury.

Produkty DESSANGE Professional Hair Luxury powstały w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających włosów. W portfolio marki znajduje się między innymi linia stworzona dla włosów suchych, uwrażliwionych oraz poddawanych zabiegom fryzjerskim i częstej stylizacji – Extrême 3 Huiles. Gama zainspirowana technikami regeneracji włosów stosowanymi w salonach fryzjerskich zapewni włosom odżywienie i ochronę. Formuła produktów oparta jest na bazie trzech dobroczynnych olejków: arganowego, kameliowego oraz pracaxi. Ich połączenie doskonale pielęgnuje włosy, nadając im gładkość i wytworny blask. Po zastosowaniu włosy stają się przyjemnie miękkie i pełne witalności.

Produkty DESSANGE Professional Hair Luxury dostępne są wyłącznie w drogeriach HEBE.

W skład linii Extrême 3 Huiles wchodzą:

Szampon odżywczy do włosów suchych, uwrażliwionych, poddawanych zabiegom fryzjerskim i częstej stylizacji.
Cena rekomendowana: 24,99 PLN
Pojemność: 250 ml

Maska rewitalizująca i wygładzająca do włosów suchych, uwrażliwionych, poddawanych zabiegom fryzjerskim i częstej stylizacji.
Cena rekomendowana: 24,99 PLN
Pojemność: 250 ml

Olejek wygładzający i odżywczy do włosów suchych, uwrażliwionych, poddawanych zabiegom fryzjerskim i częstej stylizacji. Chroni włosy podczas stylizacji przed temperaturą do 230°C*.
Cena rekomendowana: 39,99 PLN
Pojemność: 125 ml

*Test instrumentalny.

Uwodząca zapachem linia Extrême 3 Huiles sprawi, że włosy każdego dnia będą wyróżniać się niewymuszoną elegancją, jak tuż po wizycie w salonie.

Szampon to podstawa i pierwszy krok pielęgnacyjnego rytuału – po jego zastosowaniu włosy będą odżywione, gładkie i pełne witalności. Przywraca włosom blask i naturalne piękno. Dla optymalnego efektu należy stosować również maskę, która intensywnie rewitalizuje i odżywia bardzo suche, uwrażliwione włosy. Doskonałe dopełnienie pielęgnacji stanowi olejek, który nie tylko intensywnie odżywi włosy, ale również zapewni im elastyczność i skuteczną ochronę podczas stylizacji, nawet przy temperaturze do 2300C. Produkt można stosować na dwa sposoby – na mokro, by ułatwić rozczesywanie lub na sucho – do wykończenia stylizacji i gdy włosy wymagają zdyscyplinowania

Zobacz także