Home Inne trendyStyl życia Perfekcyjne Święta z linią Perfect House od Barwy!

Perfekcyjne Święta z linią Perfect House od Barwy!

by trend

Święta to wyjątkowy okres wymagający szczególnej oprawy nie tylko w postaci dekoracji, choinki i prezentów, ale również uporządkowanej, lśniącej przestrzeni, która doda elegancji spotkaniom z najbliższymi. Barwa – polska marka z tradycjami znalazła idealne rozwiązanie, oferując gamę produktów Perfect House. Linia ta przeznaczona jest do kompleksowego sprzątania różnych powierzchni, struktur i tekstyliów.

Święta już za pasem, dlatego warto pomyśleć o porządkach, aby dom lśnił czystością i czarował zapachem. Nie dla wszystkich jest to przyjemna czynność. Jednak dzięki kosmetykom do wnętrz marki Barwa z linii Perfect House każdy polubi sprzątanie. Najlepiej zacząć od umycia okien z PERFECT HOUSE GLASS, dzięki któremu szybko i skutecznie pozbędziemy się brudu, kurzu, tłuszczu, zacieków z wody oraz innych trudnych zabrudzeń. Produkt można wykorzystać też do kryształów, płytek ściennych, płyt ceramicznych czy indukcyjnych.

Kolejną ważną przestrzenią w domu jest kuchnia. To w niej przygotowujemy wigilijne potrawy i pieczemy ciasta oraz pierniczki. Z tego względu wymaga ona wyjątkowej czystości i produktu, który profesjonalnie zadba o wszystkie powierzchnie kuchenne, a do tego będzie bezpieczny. PERFECT HOUSE KITCHEN można używać zarówno do sprzętu, jak również do szafek oraz blatów. Natomiast podłogę umyjemy żelem PERFECT HOUSE FLOOR, który łatwo się rozprowadza i nie pozostawia na powierzchni smug. Bez problemu usuwa kurz, tłuste i zaschnięte plamy po całym dniu, spędzonym na przygotowaniach do świąt. Żel przeznaczony do gresu, terakoty i pcv.

Przygotowania to także prasowanie zarówno obrusów, jak i stylizacji. PERFECT HOUSE IRONING ułatwi i przyspieszy tę czynność, zwłaszcza w przypadku bardzo trudnych zagnieceń. Wszystko dzięki zastosowaniu składnika roślinnego, który nie tylko zmiękcza, ale także chroni kolor i włókna tkanin. Dodatkowo produkt pozostawia na materiale kwiatowy zapach, który utrzymuje się długi czas.

Podczas świąt wszędzie roztacza się zapach pomarańczy i mandarynek, to dzięki nim czujemy tę wyjątkową atmosferę. Jednak warto pamiętać, że poza tym sezonem zapach w pomieszczeniach pomaga stworzyć wyjątkową atmosferę i uprzyjemnić rodzinne spotkania. PERFECT HOUSE PERFUME nada wnętrzom niepowtarzalny zapach, za sprawą specjalnie wyselekcjonowanych nut zapachowych, w których skład wchodzą: cyklamen, irys czy ylang – ylang. Co więcej, PERFECT HOUSE PERFUME może być stosowany również na: na pościelach, zasłonach, kocach i ubraniach.

Barwa, uprzyjemni czas przygotowań do świątecznych spotkań, dzięki gamie produktów Perfect House stworzonych z myślą o szybkich i skutecznych porządkach.

Większy wybór kosmetyków do wnętrz Perfect House dostępnych jest w sklepie internetowym: www. sklep.barwa.com.pl

Zobacz także