Home Pielęgnacja Pewne Dziewczyny wybierają wszystko!

Pewne Dziewczyny wybierają wszystko!

by trendy

Jakie są Pewne Dziewczyny? Sonda przeprowadzona przez markę Garnier pokazuje, że ponad połowa z badanych dziewczyn wybiera przemieszczanie się rowerem lub pieszo, jeśli pogoda temu sprzyja. 48% z nich zapewnia sobie solidną dawkę sportu, o ile pozwala na to ich dzienny grafik, a aż 75% chce być w nieustannym kontakcie ze swoimi przyjaciółmi. Dodajmy do tego szkołę, studia i pracę, a otrzymamy obraz aktywnych Polek, które czerpią z życia jak najwięcej, nie ulegając przy tym kompromisom. Takie Dziewczyny potrzebują skutecznej ochrony, która zapewni im dobre samopoczucie i pozwoli osiągać więcej każdego dnia. Co więc wybierają? Wszystko!

Garnier Mineral Protection 6 – kompleksowa ochrona

Mineral Protection 6 to nowość od Garnier Mineral, która tworzy kompleksową ochronę, dającą pełną swobodę i pewność siebie, nawet do 48H. Starannie dobrane, naturalne składniki zapewniają optymalną skuteczność. Mineralite™, minerał pochodzenia wulkanicznego, absorbuje 5x więcej wilgoci niż talk, stosowany w formułach antyperspirantów. Ekstrakt z liści moringa neutralizuje bakterie i toksyny, zapobiegając przenoszeniu się przykrego zapachu na ubrania. Połączenie tych dwóch naturalnych składników zapewnia aż 6 działań przeciwko:
• przykremu zapachowi;
• wilgoci;
• uczuciu podrażnienia;
• białym śladom;
• żółtym plamom;
• przykremu zapachowi ubrań.

Ulubiona formuła, dla każdego
Pewne Dziewczyny, którym towarzyszy antyperspirant Garnier Mineral Protection 6, nie znają ograniczeń. Sięgając po skuteczną ochronę, sięgają także po ulubiony zapach i rodzaj aplikacji. Mineral Protection 6 jest dostępny w dwóch wersjach zapachowych – Floral Fresh i Cotton Fresh, z których każda występuje w formie rollon’u i spray’u. Na rynku dostępny jest także Protection 6 antyperspirant dla mężczyzn, aby i oni mogli powiedzieć: #WybieramWszystko.

Garnier wspiera Pewne Dziewczyny
Garnier Mineral Protection 6 stale wspiera Pewne Dziewczyny. Akcje zaplanowane przez markę, mają na celu budować pewność siebie Polek i pozwalać im się wyróżniać i rozwijać na wielu płaszczyznach. Wejdź na stronę Garnier i dowiedz się więcej o #WybieramWszystko: http://nowosci.garnier.pl/wybieramwszystko/

Spray Protection 6: 11,99 zł/50 ml
Roll-on Protection 6: 11,99/50 ml

Spray Protection 6 Soft: 10,99 zł/50 ml
Roll-on Protection 6 Soft: 10,99 zł/50 ml

Spray Protection 6: 11,99 zł/50 ml
Roll-on Protection 6: 11,99/50 ml

Zobacz także