Home Pielęgnacja Pilerka MiaCalnea® – najlepsza przyjaciółka naszych stóp

Pilerka MiaCalnea® – najlepsza przyjaciółka naszych stóp

by trendy

Niezwykle lekka i wygodna w użyciu dzięki ergonomicznemu kształtowi, wyposażona w nietępiącą się powierzchnię ścierną oraz antybakteryjną powierzchnię SLID, a do tego dostępna w trzech wersjach różniących się poziomem ścieralności naskórka – taka jest pilerka marki MiaCalnea®.Pilerka marki MiaCalnea® pomoże nam osiągnąć nowy wymiar komfortu podczas zabiegów pedicure. Velvet Green, Daily Pink czy Fast Blue? … sprawdźcie sami, która wersja powinna zamieszkać z Wami na stałe.

Tak jak inne produkty marki MiaCalnea® pilerka powstała przy wykorzystaniu najlepszych naturalnych materiałów. Jej rozmiar i kształt dobrane zostały optymalnie, aby jak najlepiej leżała w ręce, a elastyczny pasek dodatkowo zabezpiecza przed wysunięciem się pilerki z dłoni podczas wykonywania pedicure. Dzięki przemyślanemu designowi doskonale sprawdzi się zarówno podczas pedicure wykonywanego w domu jak i może towarzyszyć nam w podróży, dzięki kompaktowym rozmiarom. Dwie warstwy lakieru zabezpieczające najlepsze drewno, z którego została wykonana gwarantują jej wodoodporność. Dzięki temu produkt może być używany zarówno na sucho jak i podczas kąpieli czy prysznica. Z kolei pokrycie membraną antybakteryjną SILD® Antibacterial Protection zapewnia naszym stopom bezpieczeństwo użytkowania, poprzez 99,9% skuteczność w walce z bakteriami. Dzięki dostępności trzech wersji pilerki różniących się mocą ścierniwa możemy wybrać wersję najlepiej pasująca do naszych potrzeb.

  • Velvet Green– pierwsza propozycja marki to mini-tarka o bardzo delikatnej powierzchni gr.240. Idealnie sprawdzi się podczas codziennego oczyszczania stóp z wszelkich zanieczyszczeń nie powodując przy tym szybszego narastania naskórka.
  • Daily Pink – ta wersja tarki wyposażona w uniwersalną powierzchnię ścierną gr.120 idealnie sprawdzi się u osób systematycznie ścierających martwy naskórek. Najlepsze efekty daje stosowana 2-3 razy w tygodniu.
  • Fast Blue – to wersja o najostrzejszej powierzchni gr.80. Dzięki niej bez problemu poradzi sobie z grubą warstwą bardzo twardego naskórka. Rekomendowana częstotliwość zabiegu pedicure przy jej użyciu – 1 raz w tygodniu.

Po wykonaniu zabiegu wypłukać starannie tarkę i odłożyć do wyschnięcia.

Sugerowana cena pilerki: 24,90 pln

Więcej na https://www.miacalnea.pl/

Zobacz także