Home Paznokcie Podstawa to baza – sekret perfekcyjnego manicure

Podstawa to baza – sekret perfekcyjnego manicure

by trendy

Mocne i zdrowe paznokcie to podstawa udanego manicure. Nawet najmodniejsza i najbardziej starannie wykonana stylizacja nie będzie wyglądała dobrze, gdy paznokcie będą kruche czy łamliwe. Przepis na manicure idealny? Zabieg proteinowy z wykorzystaniem rewolucyjnej bazy proteinowej Protein Base INDIGO. Nasze paznokcie kochają proteinę!
Słabe, cienkie, podatne na uszkodzenia i pęknięcia paznokcie – to sygnał, że potrzebują pilnego wsparcia i regeneracji. Na ich kondycję i wygląd może wpływać wiele czynników, np. dieta, uszkodzenia mechaniczne czy nadmierna eksploatacja. Osłabione paznokcie, to problem nie tylko Klientek odwiedzających salony manicure. To także duże wyzwanie dla stylistek – wykonanie stylizacji na osłabionych paznokciach jest bardzo trudne, a czasami nawet niemożliwe. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem jest zabieg proteinowy z wykorzystaniem bazy proteinowej INDIGO.

Baza proteinowa INDIGO to produkt, który podbija serca stylistek paznokci i kobiet, które zdecydowały się na zabieg z jej wykorzystaniem. Pozwala stworzyć na paznokciach perfekcyjnie gładką powierzchnię, a także możliwość nadbudowania płytki paznokcia.

Zalety bazy proteinowej Protein Base INDIGO:

  • zawiera ekstrakt z protein
  • bardzo gęsta konsystencja – pozwala przedłużyć paznokieć nawet o 3 mm
  • bezpieczna – chroni płytkę przed urazami i wpływem czynników zewnętrznych
  • samopoziomująca – pozwala łatwo skorygować nierówności i nadbudować krzywą C
  • twarda, a zarazem elastyczna – trwałość i świetna współpraca z naturalną płytką

Zabieg z wykorzystaniem bazy proteinowej rekomendowany jest osobom, których paznokcie są osłabione, łamliwe, mają nierównomierną i chropowatą strukturę oraz mają cienką i wyginającą się płytkę. Zabieg rekomendowany jest także w celu wzmocnienia paznokci, maksymalnego wydłużenia trwałości manicure hybrydowego lub wydłużenia płytki.

Pojemność 5 ml, Cena 29,00 zł
Pojemność 10 ml, Cena 55,00 zł

Zobacz także