Home Pielęgnacja Świeżość, rozświetlenie i młody wygląd w zasięgu ręki

Świeżość, rozświetlenie i młody wygląd w zasięgu ręki

by trendy

Gama Crème Prodigieuse® Boost działa wielopoziomowo dzięki kompleksowi antyoksydacyjnemu z kwiatu jaśminu, korygując negatywne skutki intensywnego trybu życia osób w wieku 25-39 lat (stres, zmęczenie itp.) i wpływu środowiska miejskiego.W zasięgu ręki: świeżość, rozświetlenie i młody wygląd, bez naruszania naturalnej równowagi skóry.

INNOWACJA ZAINSPIROWANA NATURĄ: kompleks składników aktywnych, który pobudza mechanizmy odnowy skóry.
Kobiety w wieku 25-39 lat w pogoni za codziennymi sprawami, stają się wielozadaniowe. Są aktywne przez całą dobę, dając z siebie 100% w każdej dziedzinie życia. Codziennie ich skóra jest narażona na działanie wysokiego poziomu stresu i niedostatecznego snu oraz negatywny wpływ środowiska, miedzy innymi zanieczyszczenia miejskie i promieniowanie ultrafioletowe. Bombardowana stresem oksydacyjnym i stresem komórkowym, szybko zbliża się do momentu wypalenia…

Marka NUXE, odpowiada na potrzeby wymagającej skóry młodych kobiet w wieku 25 – 39 lat. Nowy kompleks przeciwutleniający z kwiatem jaśminu w połączeniu z płatkami nagietka i cukrem komórkowym pobudza mechanizmy odnowy skóry, aby korygować następstwa szybkiego tempa życia:

Kwiat jaśminu
Na podstawie wieloletnich badań, laboratorium NUXE wyselekcjonowało ekstrakt z kwiatu jaśminu, uzyskany w drodze hydrolizy enzymatycznej, procesu całkowicie przyjaznego dla środowiska. Ekstrakt ten jest bogaty we flawonole o silnych właściwościach przeciwutleniających. Pobudzenie dla: przeciwutleniającego mechanizmu obronnego skóry. Wzmacnia jego rezerwy „obronne” poprzez zwiększenie udziału glutationu (+70%)(1) oraz katalaz (+85%)(1), a także neutralizuje szkodliwe skutki działania wolnych rodników.

Nagietek [zgłoszenie patentowe]
Płatki nagietka są znane z wysokiej zawartości związków o właściwościach antyoksydacyjnych takich jak: flawonoidy, karotenoidy itd. Dodatkowo wyróżniają się pięknym i intensywnym pomarańczowym kolorem.

Pobudzenie dla: rezerw kolagenu w skórze. Stymulowana jest neosynteza kolagenu, a enzymy, które powodują rozpad kolagenu, są zatrzymane. Przeciwrodnikowe działanie, podobne do witaminy E, pomaga również chronić komórki macierzy pozakomórkowej. Jego regeneracyjne oraz ochronne właściwości opóźniają pojawienie się pierwszych zmarszczek.

Cukier komórkowy (Rybose)
Ryboza jest cukrem naturalnie występującym w organizmie we wszystkich żywych komórkach naszego ciała. Jest częścią RNA (cząsteczki wspomagającej syntezę białek) i ATP (źródło energii dla komórki). Po wielu badaniach NUXE wybrał czystą rybozę uzyskiwaną w procesie biotechnologicznym z kukurydzy. Pobudzenie dla: aktywności komórkowej. Poprzez poprawę oddychania komórkowego, cukier ten wspomaga główne reakcje metaboliczne, dostarczając energii, co wpływa na zmniejszenie zmęczenia komórkowego. Synteza białek naskórka (elastyny i kolagenu) jest wzmocniona, aby zagwarantować zdrową, elastyczną, gładką skórę.
(1) test in vitro aktywnych składników

Skuteczność potwierdzona badaniami in vitro. . . na skórze narażonej na stres
Krem Prodigieuse® Boost pomaga skórze łatwiej przezwyciężyć skutki stresu środowiskowego.


Źródło: test in vitro na zrekonstruowanych skórach w 3D

Zachowanie naturalnej równowagi skóry wykazane za pomocą innowacyjnego testu na mikrobiomie skórnym

Skóra odgrywa niezwykle ważną rolę w układzie odpornościowym, stanowiąc pierwszą linię obrony przed czynnikami środowiska zewnętrznego. Mikrobiom skórny charakteryzujący się określoną wielkością oraz różnorodnością, w istotny sposób wspiera jej fizjologiczną funkcję ochronną.

NUXE – marka znana ze swoich pionierskich działań – podjęła współpracę z kliniką specjalizującą się w mikrobiologii. Badaniom poddano 29 wolontariuszy, których mikrobiom skórny został przeanalizowany pod kątem ilości bakterii w populacji, identyfikacji dominujących kategorii i pomiaru pH skóry.

Po 28 dniach użytkowania Crème Prodigieuse® Boost przeprowadzono te same pomiary i porównano je z początkowymi wynikami, wykazując, że mikrobiom osób biorących udział w badaniu nie uległ zmianie.
Crème Prodigieuse® Boost Nowa generacja produktów kompleksowo korygujących dla pierwszych oznak starzenia

Świeżość – Blask – Młodość
Wyglądaj młodo i ciesz się promienną oraz zdrową cerą przez długi czas. Nowa linia kosmetyków Crème Prodigieuse® Boost została stworzonych specjalnie po to, aby redukować pierwsze oznaki starzenia się skóry. 5 kosmetyków, które doskonale walczą ze szkodliwymi skutkami miejskiego i intensywnego stylu życia przy jednoczesnym zachowaniu równowagi w pielęgnacji skóry.

Nowa, świeża i subtelna kompozycja zapachowa!
NUXE dostarcza kobietom nowych wrażeń zmysłowych, dzięki konsystencji pełnej świeżości, która w mgnieniu oka otula skórę. Gama spektakularnie reinterpretuje kultowy zapach*: na nowo odkrywa zmysłowość (kwiat pomarańczy, magnolia, wanilia), wzbogaca kompozycję świeżą, żywą mieszanką kwiatu jaśminu, zachwycającymi kwaskowatymi nutami różowego liczi i sensualną bazą opartą na świeżości lasu.
*Tylko żelowy, Multikorygujący balsam do oczu posiada zapach dostosowany do tego delikatnego obszaru.

 

Energetyzujący koncentrat przygotowujący skórę
100ml/115 zł
WSZYSTKIE TYPY SKÓRY

Pobudzenie skóry
Idealna baza przygotowująca skórę na dzień i na noc. Koncentrat o rewolucyjnej konsystencji zainspirowany koreańskimi kosmetykami łączy w sobie 2 rodzaje naturalnego kwasu hialuronowego. Jako uzupełnienie gamy, zapewnia widoczny efekt wygładzania, nawilżając głębokie warstwy skóry. Witamina C dodaje skórze blasku.
Nakładać rano i/lub wieczorem opuszkami palców na skórę twarzy, szyi i dekoltu przed codzienną pielęgnacją.

 

 

Żelowy krem do twarzy
40 ml/139 zł
SKÓRA NORMALNA I MIESZANA

Codzienna ochrona i nawilżenie
Żelowy krem o niezwykle delikatnym matowym wykończeniu dla skóry normalnej lub mieszanej. Połączenie kompleksu przeciwutleniającego z kwiatu jaśminu z działaniem wygładzającym naturalnego kwasu hialuronowego to codzienne wzmocnienie efektu obudzonej, świeżej, promiennej skóry, przy jednoczesnym opóźnianiu pierwszych oznak starzenia.
Nakładać codziennie rano na twarz, szyję i dekolt.

 

Aksamitny krem do twarzy
40 ml/139 zł
SKÓRA NORMALNA I SUCHA

Codzienna ochrona i nawilżenie
Połączenie kompleksu przeciwutleniającego z kwiatu jaśminu z działaniem wygładzającym naturalnego kwasu hialuronowego to codzienne wzmocnienie efektu obudzonej, świeżej, promiennej skóry, przy jednoczesnym opóźnianiu
pierwszych oznak starzenia.
Nakładać codziennie rano na twarz, szyję i dekolt.

 

 

Olejkowy balsam regenerujący na noc
50ml/149 zł
WSZYSTKIE TYPY SKÓRY

Intensywna regeneracja na noc
Skóra otuloną tą ultra-skoncentrowaną konsystencją wzbogaconą o olej z orzechów makadamia regeneruje się w ciągu nocy. Podczas gdy kompleks przeciwutleniający kwiatu jaśminu wzmacnia naturalne mechanizmy skóry, wyciąg z kwiatu nopala (kwiatu opuncji) stymuluje odnowę komórkową, dla uzyskania świetlistej cery i gładkich rysów twarzy po przebudzeniu. Nakładać wieczorem na twarz, szyję i dekolt.

 

Żelowy balsam do skóry wokół oczu
15 ml/109 zł
WSZYSTKIE TYPY SKÓRY

Rozjaśnienie skóry pod oczami
Delikatna, bardzo orzeźwiająca konsystencja balsamu żelowego zawiera wyciąg z kofeiny, o właściwościach rozjaśniających i niwelujących opuchnięcia pod oczami. W mgnieniu oka przeciwdziała skutkom nieprzespanych nocy. Olej z orzechów laskowych, wybrany ze względu na swoją lekkość, wzmacnia ten delikatny obszar.
Nakładać rano i/lub wieczorem.

Zobacz także