Home Paznokcie Trendy w jesiennym manicure z gamą kolorów Pantone

Trendy w jesiennym manicure z gamą kolorów Pantone

by trendy

Powoli żegnamy ciepłe, słoneczne dni. Nastaje jesień a wraz z nią nadchodzą nowe trendy. Zobaczcie, jakie zestawienie najmodniejszych kolorów przygotował legendarny Pantone Institue i jak je przemycić do manicure. Wiemy jedno, z tymi odcieniami jesień będzie się mienić jeszcze większą feerią barw.Jesienią odpoczywamy po wakacyjnych podróżach, szykujemy się do zimy i poszukujemy bardziej stonowanych inspiracji. Najnowsze trendy pokazują, że nie odejdziemy daleko od pasteli i neonów. Jakie jest zatem najmodniejsze zestawienie barw, którymi żyje cały świat mody, urody i designu? Koniecznie zobacz do czego nawiązują wybrane odcienie i sprawdź, jakie lakiery są odpowiednikami najmodniejszych odcieni!

Prognoza na jesień – przyjemny deszcz barw
Aktualne zestawienia barw na zimę i jesień prezentują się niezwykle zachęcająco. W najnowszej palecie Pantone znajdziemy 10 intrygujących odcieni balansujących na skraju ciepłych i zimnych odcieni.

W tym sezonie najmodniejszymi ciepłymi odcieniami będą retro czerwienie od takich wpadające w bordo Red Pear (Prodigy Gel Colour 19, Express Dry Nail Lacquer 52), po jaśniejsze odcienie z delikatnymi malinowymi nutami Valiant Poppy (Ice Chic Nail Colour 116, Rich Color Nail Lacquer 53) po intensywną, przygaszoną pomarańczę o nazwie Russet Orange (Ice Color 110, Ice Chic Nail Colour 91).

Na poprawę nastroju – Blue
W najmodniejszej palecie barw tego sezonu nie mogło zabraknąć powiewu zimna, który odnajdziemy w chłodnych odcieniach. Głęboki odcień, mglistego błękitu znajdziemy w barwie Nebulas Blue (Ice Chic Nail Colour 76, Prodigy Gel Colour 7).


Innym ciekawym kolorem w tej gamie jest Quetzal Green – odcień głębokiej, ciemnej, szmaragdowej zieleni (Ice color 156, Rich Color 8).
Kolejny chłodny kolor, który okazał się hitem minionego sezonu będzie królował również w tym – mowa o wibrującym odcieniu kosmosu Ultraviolet (Ice Chic Nail Colour 96, Rich Color 26). Ostatnią barwą w tym zestawieniu jest delikatny, dziewczęcy kolor przypominający płatki kwiatów krokusa Crocus Petal (Express Dry Nail Lacquer 61, Ice Color Nail Lacquer 132).

Modne żółcienie nadchodzą
Amatorki intrygujących akcentów w manicurze będą zachwycone kolorem intensywnej żółci Limelight (Ice Chic Nail Colour 306, Ice Color 146), która będzie zniewalająco uzupełniać nowoczesne stylizacje. Podobnie jak barwa Ceylon Yellow (Ice Chic Nail Colour 84), która stanowi wyważone połączenie żółci z pomarańczą.

Najmodniejsze zestawienie tego sezonu kończy niebanalny odcień Martini Olive (Color Expert Nail Lacquer 93), który na pewno podbije serca miłośniczek militarnych klimatów w stylizacji paznokci.

Zobacz także