Home PielęgnacjaTwarz Uzdrawiająca moc głębokiego nawilżenia

Uzdrawiająca moc głębokiego nawilżenia

by trendy

Przedstawiamy nową maskę The Treatment Lotion Hydrating Mask, energetyzujące doświadczenie głębokiego nawilżenia nieograniczone czasem, ani przestrzenią. The Treatment Lotion Hydrating Mask to głęboko nawilżająca maska w luksusowej formule płatów, pozwalającej na doświadczenie uzdrawiającego nawilżenia – zawsze i wszędzie.

Energetyzująca moc, która sprawiła, że The Treatment Lotion jest już kultowym fenomenem kosmetycznym, została teraz ponownie wykorzystana, tym razem w luksusowej masce w płatach. Wszystko po to aby wykreować nową jakość nawilżania skóry. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa otulającego skórę, maska ta wykorzystuje technologie, które zapewniają dostarczenie energii oraz głębokiego nawodnienia skóry. W tej masce możesz robić co zechcesz, gdzie zechcesz – doświadczaj wolności stosowania i cudownych właściwości tego wielozadaniowego produktu.

Maseczka nawilżająca The Treatment Lotion Hydrating Mask została wzbogacona w niezwykle odżywczy Miracle Broth ™ oraz Revitalizing Ferment, przywracający skórze młody wygląd. W ciągu kilku minut podrażnienia zostają ukojone, a skóra jest nawilżona i pełna energii. Odzyskuje swój promienny blask.

TECHNOLOGIA MIKROFIBRY
Maska o wysokiej wydajności została zaprojektowana w Japonii przy użyciu unikalnego procesu wirowania strumieniowego. Miliony mikrowłókien tworzą materiał przypominający w dotyku najdelikatniejszy kaszmir. Maska delikatnie przylega do skóry, jednocześnie zapewniając przenikanie skoncentrowanych, aktywnych składników w głąb skóry, sprawiając, że jej powierzchnia staje się bardziej miękka, gładka i cudownie odświeżona. Wyjątkowe właściwości ujędrniające skórę sprawiają, że maska idealnie otula skórę nawilżeniem i energią.

SKŁADNIKI AKTYWNE

MIRACLE BROTH™
Koncentrat bazujący na ręcznie zbieranych algach morskich (ze zrównoważonych upraw). Miracle Broth™ to kojąca siła, która pomaga złagodzić widoczne podrażnienia i zaczerwienienia, pozostawiając skórę pełną energii i promienną.

AKCJA REWITALIZACJA
Koktajl z alg, w tym Scenedesmus – starożytnych alg, które zaadaptowały się z oceanu na pustynię poprzez tworzenie ochronnych kokonów – połączony z 73 morskimi minerałami i składnikami odżywczymi. Ten wielozadaniowy ferment pomaga ożywić i dostarczyć składniki odżywcze do komórek skóry.

CUD ZMIĘKCZANIA
Opatentowane przez firmę La Mer Deconstructed Waters ™ są nasycone mikrożelem z alg i kwasem hialuronowym, tworząc system dostarczania wilgoci, który pobudza odnowę, rewitalizację i niezwykle głębokie nawilżenie.

CAŁKOWITE ZANURZENIE
Każda warstwa maski została obficie nasączona produktem The Treatment Lotion. Takie skoncentrowanie uzdrawiającego nawilżenia widocznie wypełnia, pobudza i rewitalizuje skórę zaledwie w ciągu kilku minut. Aby uzyskać spektakularny efekt wykonaj pełen rytuał nawilżania: przygotuj skórę za pomocą The Treatment Lotion, a następnie nałóż The Treatment Lotion Hydrating Mask.

Rekomendowana cena detaliczna: 635 zł (6 aplikacji).

Zobacz także