Home Inne trendyZdrowie Ważne jest pierwsze wrażenie…

Ważne jest pierwsze wrażenie…

by trendy

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne i mamy tylko 11 sekund na to, by oczarować naszego rozmówcę. Uśmiech to niezbędny element, który pozwala nam poczuć się pewniej w każdej sytuacji. Zatroszcz się więc o 5-gwiazdkową jakość swojego uśmiechu i olśnij innych.

Paski wybielające Rapid White

Paski wybielające Rapid White to nowy, prosty sposób na ekspresowe wybielanie w domowym zaciszu. Przy pierwszym spotkaniu to nie makijaż, ani perfumy, a właśnie uśmiech jest najważniejszy – potrafi być hipnotyzujący i przyciągnąć niejedno spojrzenie. Spontaniczny i szczery jest zaraźliwy i nastraja innych pozytywnie, a do tego sprawia, że wyglądamy bardziej atrakcyjnie. Jednym z najczęściej spotykanych rodzajów jest tzw. uśmiech szeroki, który nie tylko odsłania górne zęby, ale również czubki dolnych. Często jednak ich stan nie jest zadowalający, dlatego staramy się ukrywać je pod stłumionym uśmiechem, unosząc delikatnie kąciki ust i zaciskając mocno wargi. Jest to szczególnie niekomfortowe w sytuacji, gdy chcemy zrobić dobre wrażenie na swoim pracodawcy lub poflirtować z nowo poznaną osobą. Naturalny, piękny uśmiech, który dodaje nam pewności siebie, to klucz do sukcesu.

Dla wielu osób wybielanie zębów kojarzy się głównie z kosztownymi zabiegami wykonywanymi w gabinecie stomatologicznym. Jeśli jednak wśród codziennych obowiązków nie mamy na to czasu, a potrzebujemy ekspresowego rozjaśnienia, warto sięgnąć po paski wybielające Rapid White. Ten domowy sposób pozwoli osiągnąć widoczne efekty już po pięciu dniach stosowania.

Elastyczne i przezroczyste paski Rapid White o smaku mięty rozjaśniają zęby, usuwają przebarwienia, a także odświeżają oddech. Dzięki innowacyjnej technologii samorozpuszczania produktu w szybki i bezpieczny sposób możemy wpłynąć na kolor naszych zębów, bez wykorzystania nadtlenku wodoru.
Sugerowana cena: 69,99 zł

 

Pasta do zębów Rapid White Anti Color

Pasta Rapid White Anti Color skutecznie usuwa przebarwienia spowodowane przez kawę, herbatę, tytoń lub czerwone wino. Regularne stosowanie pomaga zapobiegać powstawaniu nowych przebarwień dzięki wykorzystaniu technologii PVP pokrywającej powierzchnię zębów powłoką ochronną, co zapobiega osadzaniu się zabrudzeń.

Pasta zawiera fluor pomagający wzmacniać i remineralizować szkliwo zęba, skutecznie zapobiegając próchnicy. Jak wszystkie produkty marki Rapid White pasta pozbawiona jest nadtlenku wodoru.

Pojemność: 75 ml
Rekomendowana cena: 21,99 zł

Zobacz także