Home Konkurs Wyniki konkursu: 5-gwiazdkowy uśmiech w 5 dni

Wyniki konkursu: 5-gwiazdkowy uśmiech w 5 dni

by trendy

Wezwaniem w konkursie było „Zatroszcz się więc o 5-gwiazdkową jakość swojego uśmiechu i olśnij innych”. Uczestnicy mieli opisać swoją receptę na piękny uśmiech. Nagrodami w konkursie było 5 zestawów z produktami do pielęgnacji zębów marki Rapid White.

W skład zestawu wchodzą:
• Paski wybielające Rapid White
• Pasta do zębów Rapid White Anti Color

Więcej o produktach w artykule>>

 

 

 

 

 

Z wypowiedzi, które do nas dotarły postanowiliśmy nagrodzić poniższe osoby, które napisały taką oto receptę na piękny uśmiech:

Aneta: Z uśmiechem tak jak z białą sukienką – nigdy nie wychodzi z mody, dodaje uroku i kobiecości i niegdyś kojarzona jedynie z przemijającą młodością, dziś jest symbolem stylu w każdym wieku.
I tak jak o najlepszy gatunek bawełny, o uśmiech i zęby dbam należycie. Oprócz podstawy pielęgnacji jakim jest pasta do zębów, nic dentystyczna i płyn do płukania jamy ustnej, regularnie odwiedzam stomatologa – piaskowanie, wybielanie, kontrola… bo moje zęby to „ubranie” wyjściowe ale i również konieczny element mojej codziennej garderoby, świetnie komponują się z każdym zestawieniem, a uśmiech jest najlepszym sposobem na skruszenie twardych, męskich serc 🙂

Beata: Żeby piękny uśmiech mieć, trzeba szczerze tego chcieć! Dbać o zęby u dentysty, czyścić je i mieć bliskich, bo gdy osób tych zabraknie, nikt nie śmieje się już ładnie.

Bombel: Moją receptą na piękny i zdrowy uśmiech jest odpowiednia pielęgnacja! Brzmi banalnie? Przecież to właśnie w prostych czynnościach tkwi cały mój sekret. Codzienne szczotkowanie zębów, używanie odpowiednich past wybielających i wizyty kontrolne u dentysty potrafią zdziałać cuda 😉

Karolina: By mieć piękny uśmiech zawarłam trwałą przyjaźń ze szczoteczką o średniej twardości oraz pastą wybielającą i używam je najlepiej po każdym, nawet najmniejszym posiłku. Potężny oręż to także nić dentystyczna i płyn do płukania jamy ustnej, które nie zastąpią mycia zębów, ale wzmocnią jego działanie. I oczywiście czerwona szminka, która z białymi zębami tworzy po prostu duet idealny.

Ada: Moją receptą na piękny uśmiech jest sięganie po pasty wybielające. Te nowoczesne potrafią rozjaśnić szkliwo nawet o 2 tony. Dzięki nim nie muszę się obawiać o przebarwienia podczas picia kawy. Dają natychmiastowy i oszałamiający efekt.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy! A tym, którzy dziś nie mieli tyle szczęścia zapraszamy do udziału w naszych kolejnych konkursach 🙂

Zobacz także