Home Makijaż Wyraziste spojrzenie z nowymi maskarami Sensique

Wyraziste spojrzenie z nowymi maskarami Sensique

by trendy

Sylwester za pasem, a wraz z nim kosmetyczne przygotowania i makijażowe szaleństwo. W tę wyjątkową noc warto postawić na intensywne podkreślenie oczu i ekstremalnie długie rzęsy. Już teraz ich maksymalne wydłużenie zapewnią dwie nowe maskary marki Sensique.

Do wszystkich kobiet zmagających się z problemem cienkich i rzadkich rzęs z pomocą przychodzi Sensique Sensitive Skin Show Off Your Eyelashes. Ten wydłużająco-pogrubiający tusz idealnie sprawdzi się przed wielkim wyjściem. Jego cienka, wyprofilowana szczoteczka stworzy błaskawiczny efekt gęstych, optymalnie podkręconych rzęs.

Dla fanek kosmetyków łączących makijaż z codzinenną pielęgnacją drogerie Natura przygotowały natomiast nowoczesną formułę maskary z odżywką. Sensique Sensitive Skin Perfect Beauty 2in1 Mascara, stworzona na bazie składników pielęgnacyjnych, tworzy barierę ochronną i wzmacnia strukturę rzęs.

Wszystkie nowości dostępne są wyłącznie w drogeriach Natura oraz na www.drogerienatura.pl.

Sensique Sensitive Skin – Show Off Your Eyelashes Maskara maksymalnie pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy dzięki zawartości polimerów silikonowych i mikrosfer oraz idealnie dopasowanej szczoteczki. Naturalne woski odżywiają i chronią rzęsy przed czynnikami atmosferycznymia.
Maskara przebadana na osobach o skórze wrażliwej.
Cena: 17,99 zł
Pojemność: 10ml

Sensique Sensitive Skin – Perfect Beauty 2in1 Mascara Maskara z odżwyką WildlashTM, która stymuluje wzrost rzęs i wzmacnia ich strukturę. Zawarte w tuszu proteiny pszeniczne, keratyna i D-panthenol chronią rzęsy. Szczoteczka perfekcyjnie je modeluje i rozczesuje. Intensywny, głęboki kolor sprawia, że rzęsy zyskują na wyrazistości.
Maskara przebadana na osobach o skórze wrażliwej.
Cena: 17,99 zł
Pojemność: 10ml

 

 

Zobacz także