Home Zestawy ZESTAWY ŚWIĄTECZNE URIAGE

ZESTAWY ŚWIĄTECZNE URIAGE

by trendy

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym w szczególności myślimy o naszych bliskich. To właśnie ten moment kiedy w wyjątkowy sposób chcemy podziękować im za to, że są i obdarować prezentami. Marka Uriage prezentuje zestawy świąteczne z kosmetykami najnowszej linii AGE PROTECT, ale też takie, które doskonale sprawdzą się u osób ze skórą wrażliwą.

 

AGE PROTECT
Krem MULTIACTION do skóry normalnej i suchej, 40ml
Woda micelarna do skóry normalnej i wrażliwej, 250 ml
Cena:109,90 zł


Aksamitny krem, który działa jednocześnie na wszystkie oznaki starzenia i chroni skórę przed codziennie uszkadzającymi ją czynnikami zewnętrznymi, takimi jak: światło niebieskie, promienie UV, zanieczyszczone powietrze, stres, zmęczenie. Woda micelarna do skóry normalnej i wrażliwej delikatnie oczyszcza i skutecznie usuwa makijaż, nawet wodoodporny. Wzbogacona w ekstrakt z żurawiny o działaniu antyoksydacyjnym, a także w Wodę Termalną Uriage, która koi i nawilża
nawet najbardziej wrażliwą skórę.

 

AGE PROTECT
Fluid MULTIACTION do skóry normalnej i mieszanej, 40ml
Woda micelarna do skóry normalnej i wrażliwej, 250 ml
Cena:1 09,90 zł


Lekki fluid udoskonalający wygląd skóry działa jednocześnie na wszystkie oznaki starzenia i chroni skórę przed codziennie uszkadzającymi ją czynnikami zewnętrznymi, takimi jak: światło niebieskie, promienie UV, zanieczyszczone powietrze, stres, zmęczenie. Woda micelarna do skóry normalnej i wrażliwej delikatnie oczyszcza i skutecznie usuwa makijaż, nawet wodoodporny. Wzbogacona w ekstrakt z żurawiny o działaniu antyoksydacyjnym, a także w Wodę Termalną Uriage, która koi i nawilża nawet najbardziej wrażliwą skórę.

AGE PROTECT
Detoksykujący krem MULTIACTION na noc do wszystkich typów skóry, 40ml
Woda micelarna do skóry normalnej i wrażliwej, 250 ml
Cena:109,90 zł

Jedwabisty krem jest pierwszą pielęgnacją na noc, która działa jednocześnie na wszystkie oznaki starzenia i poprawia dotlenienie komórek skóry. Po przebudzeniu skóra jest rozświetlona i promienna, ma świeży i wypoczęty wygląd. Noc po nocy skóra jest bardziej zregenerowana, oczyszczona i rozświetlona. Woda micelarna do skóry normalnej i wrażliwej delikatnie oczyszcza i skutecznie usuwa makijaż, nawet wodoodporny. Wzbogacona w ekstrakt z żurawiny o działaniu antyoksydacyjnym, a także w Wodę Termalną Uriage, która koi i nawilża nawet najbardziej wrażliwą skórę.

AGE PROTECT
Krem MULTIACTION do skóry wokół oczu do wszystkich typów skóry, 15ml
WODA MICELARNA DO SKÓRY NORMALNEJ I WRAŻLIWEJ, 250 ml
Cena 89,90 zł


Krem o aksamitnej konsystencji działa jednocześnie na wszystkie oznaki starzenia i chroni skórę przed codziennie uszkadzającymi ją czynnikami zewnętrznymi, takimi jak: światło niebieskie, promienie UV, zanieczyszczone powietrze, stres, zmęczenie. Dzień po dniu skóra wokół oczu jest bardziej wygładzona i wygląda ma wypoczętą. Woda micelarna do skóry normalnej i wrażliwej delikatnie oczyszcza i skutecznie usuwa makijaż, nawet wodoodporny. Wzbogacona w ekstrakt z żurawiny o działaniu antyoksydacyjnym, a także w Wodę Termalną Uriage, która koi i nawilża nawet najbardziej wrażliwą skórę.

AGE PROTECT
Krem MULTIACTION do skóry normalnej i suchej, 40ml
Woda micelarna do skóry normalnej i wrażliwej, 250 ml
Kopertówka
Cena:109,90 zł


Aksamitny krem, który działa jednocześnie na wszystkie oznaki starzenia i chroni skórę przed codziennie uszkadzającymi ją czynnikami zewnętrznymi, takimi jak: światło niebieskie, promienie UV, zanieczyszczone powietrze, stres, zmęczenie. Wzbogacony w aktywne składniki nawilżające sprawia, że skóra staje się elastyczna i doskonale nawilżona. Woda micelarna do skóry normalnej i wrażliwej delikatnie oczyszcza i skutecznie usuwa makijaż, nawet wodoodporny. Wzbogacona w ekstrakt z żurawiny o działaniu antyoksydacyjnym, a także w Wodę Termalną Uriage, która koi i nawilża nawet najbardziej
wrażliwą skórę.

ZESTAW AKSAMITNA SKÓRA! na wyłączność SUPER-PHARM!
Creme lavante
Aksamitny balsam do ciała
Cena rekomendowana: 59,90zł


Creme lavante: Delikatny krem myjący stworzony na bazie łagodnych składników myjących i gliceryny delikatnie oczyszcza nawet najbardziej wrażliwą skórę. Zawiera 1/3 mleczka nawilżającego oraz masło Illipe o działaniu odżywczym i natłuszczającym, a także nawilżającą Wodę Termalną Uriage. Do twarzy, ciała i włosów (od 3. miesiąca życia). Jedwabisty
Balsam do ciała zawiera unikalny Hydro-Thermal Complex (Woda Termalna Uriage + kwas hialuronowy + masło Shea), który wygładza i nawilża suchą skórę. Przyjemna i lekka formuła oraz delikatna kompozycja zapachowa zapewnia jedwabiste wykończenie i komfort stosowania.

Zobacz także