Home Pielęgnacja Złoty Karnawał z JANTAR

Złoty Karnawał z JANTAR

by trendy

Złoto w karnawale towarzyszy nam zarówno na ubraniach, w makijażu jak i w ozdobach. Aby błyszczeć podczas wielkiego wyjścia warto przede wszystkim zadbać o kondycję naszej skóry, aby w wyszukanej kreacji wyglądała świetnie. Najlepiej pomoże nam w tym kosmetyczna moc złota połączona z siłą bursztynowej esencji! Dzięki linii odżywczej Jantar z systemem DNA Repair zadbamy kompleksowo o pielęgnację skóry oraz dłoni.

Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom pielęgnacyjnym Bursztyn zwany jest „płynnym złotem”. Nie tylko neutralizuje wolne rodniki i przyspiesza odbudowę komórkową , ale dodatkowo energizuje skórę. Jego unikalne połączenie ze złotem w postaci koloidu znajdziemy w linii Jantar ciało. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, te naturalne składniki aktywne tworzą system DNA REPAIR, który aktywizuje procesy odnowy i zasila energetycznie skórę.

Odżywczy krem do ciała z esencją bursztynową i złotem
Przeznaczony do pielęgnacji skóry odwodnionej i pozbawionej elastyczności kosmetyk z formułą anti-ageing pomoże nam przygotować skórę na wielkie wyjście. Zawarte w kremie złoto posiada właściwości przeciwstarzeniowe i odżywcze, a także pobudza ciało do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu spowalnia procesy jego starzenia.
Cena 16 zł, 200 ml

 

Krem odżywczy do rąk z esencją bursztynową i złotem
Wyszukany manicure i piękna biżuteria zaprezentują się wspaniale jedynie na wypielęgnowanych dłoniach. W tym celu warto sięgnąć po odżywczy krem do rak Jantar. Dzięki zawartości koloidu złota i odżywczej formuły z esencją bursztynową kosmetyk pobudza dłonie do produkcji kolagenu oraz elastyny spowalniając tym samym proces ich starzenia. Dzięki temu krem pozostawia nasze dłonie  gładkie niczym jedwab.
Cena 10 zł, 100 ml

 

Odżywczy olejek pod prysznic i do kąpieli
O wspaniały wygląd naszej skóry możemy zadbać już pod prysznicem. Odżywczy olejek Jantar z formułą micelarną DNA Repair, skutecznie i jednocześnie łagodnie oczyści skórę, wypielęgnuje ją i odżywi. Dzięki zawartości esencji bursztynowej, złota koloidalnego i ceramidów, przywróci skórze miękkość, gładkość i wydobędzie naturalne piękno odżywionej skóry.
Cena 14,90 zł, 400 ml

Zobacz także