Home Inne trendyZdrowie ZŁOTY LAUR KLIENTA 2018 dla CURAPROX CS 5460 ultra soft

ZŁOTY LAUR KLIENTA 2018 dla CURAPROX CS 5460 ultra soft

by trendy

Niezwykła delikatność połączona z wyjątkową skutecznością wynikająca z zastosowania aż 5460 pojedynczych, ultracienkich włókien CUREN® na główce szczoteczki zagwarantowała CS 5460 Curaprox Złoty Laur Klienta 2018 w kategorii jakość. Co sprawia, że szczoteczki te są tak chętnie polecane przez dentystów i niezmiennie już od 1979 r. cieszą się rosnącą popularnością, a nawet są uważane za najlepsze na świecie? To dlatego, że ich szwajcarski producent – Curaden AG – projektując narzędzia postawił na dwa kluczowe dla zdrowia jamy ustnej czynniki: efektywność i atraumatyczność.

Od lat Laur Klienta stanowi potwierdzenie dobrej opinii Polaków na temat produktów i usług oraz formą ich zbiorowej rekomendacji. Ten zakrojony na ogólnopolską skalę sondaż konsumencki stanowi największy tego typu projekt w naszym kraju. W tym roku do grona produktów wyróżnionych prestiżowym Złotym laurem dołączyła szczoteczka CS 5460 marki Curaprox.

 

CS 5460 – najlepszy przyjaciel Twoich zębów

Linię CS 5460 ultra soft cechuje niezwykła delikatność połączona z wyjątkową skutecznością. Wszystko dzięki zastosowaniu na główce szczoteczki aż 5460 pojedynczych, ultracienkich włókien CUREN®. Większość szczoteczek do zębów dostępnych na rynku posiada zwykle ok 500-800 szt. włókien na główce, najlepsza ma ich może 1000. W porównaniu z nimi tak duża ich liczba zastosowana w szczoteczce Curaprox sprawia, że włosie jest niezwykle gęste, przez co efektywnie czyści powierzchnię zębów. Jednocześnie jest ono wyjątkowo delikatne – nie powoduje nadwrażliwości czy innych uszkodzeń mechanicznych dziąseł, które mogą prowadzić do poważniejszych problemów. Dzieje się tak dlatego, że każde pojedyncze włókno na główce szczoteczki CURAPROX ma średnicę zaledwie 0,1 mm i jest fabrycznie zaokrąglone. To sprawia, że włosie szczoteczki jest niezwykle delikatne. Nasze dziąsła nie są narażone nawet na mikrouszkodzenia. Opatentowane włosie CUREN® nie nasiąka wodą podczas mycia, przez to zachowuje swoje właściwości czyszczące. Mycie zębów ułatwia także lekko odchylona kompaktowa główka szczoteczki pozwalająca dotrzeć nawet do trudnodostępnych miejsc w jamie ustnej oraz jej ośmiokątna rączka pomagająca wygodnie utrzymać ją pod prawidłowym kątem 45 stopni w kierunku linii dziąseł.

Szczoteczki CURAPROX CS dostępne są w 3 wariantach:

  • CS 5460 ultra soft – bardzo miękka, niezwykle delikatna i mięsista szczoteczka, która posiada 5 460 włókien CUREN® o średnicy 0,1 mm. Bezkonkurencyjna w delikatności i skuteczności.
  • CS 3960 super soft – szczoteczka bardzo delikatna dla dziąseł, o nieco grubszych włóknach o średnicy 0,12 mm, ale równie efektywna w czyszczeniu.  Zawiera 3960 włókien CUREN®
  • CS 1560 soft – idealny produkt dla użytkowników przyzwyczajonych do nieco twardszej szczoteczki do zębów, a pragnących zachować zdrowe dziąsła. 1 560 włókien CUREN® o średnicy 0,15 mm znajdujących się na główce szczoteczki zapewnia skuteczne i bardzo dokładne czyszczenie zębów.

Produkty szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: shop.curaprox.pl

Zobacz także