Home Włosy Bądź gotowa na wszystko z suchymi szamponami od marki RADICAL®!

Bądź gotowa na wszystko z suchymi szamponami od marki RADICAL®!

by trendy

Przed Tobą ważne spotkanie, długa podróż, impreza, a może nie zadzwonił budzik i nie masz czasu na stworzenie nienagannej fryzury? Marka RADICAL® doskonale wie, jak z klasą wyjść z każdej awaryjnej sytuacji. Z tą myślą opracowała trzy wyjątkowe suche szampony, które spełniają różne potrzeby naszych włosów, a przy tym ekspresowo je odświeżają i nadają atrakcyjnej objętości. Produkty łączą w sobie niezwykłą moc naturalnego skrzypu polnego ze skutecznością innowacyjnych składników takich jak: Niacynamid, Trichogen® czy Diatomit. Dzięki temu gwarantują efekt świeżo umytych włosów i doskonałą pielęgnację w jednym.

RADICAL® Suchy szampon z odżywką do włosów zniszczonych i osłabionych 2w1

Ta wersja szamponu to idealne rozwiązanie pozwalające oczyścić i odświeżyć włosy bez użycia wody. Bogata formuła, bazująca na starannie dobranych składnikach takich jak: Trichogen®, ekstrakt ze skrzypu polnego, Sebum Control System oraz Ultra Light Booster, zapewnia wielokierunkowe działanie. Oczyszcza skórę głowy i włosy u nasady, błyskawicznie dodaje im objętości i zapewnia intensywną dawkę świeżości. Jednocześnie odżywia i wzmacnia włosy, przywracając im atrakcyjny wygląd.

 

RADICAL® Suchy szampon do włosów przetłuszczających się EKSTRA ŚWIEŻOŚĆ

Formuła suchego szamponu do włosów przetłuszczających oparta została na wyselekcjonowanych składnikach takich jak: ekstrakt ze skrzypu polnego, Niacynamid i Sebum Control System. Dzięki temu nie tylko oczyszcza i intensywnie odświeża, ale również zmniejsza wydzielanie sebum i skłonność do przetłuszczania, wydłużając świeżość włosów nawet do 24h. Preparat przywraca włosom lekkość, zwiększa objętość i nadaje przyjemny, świeży zapach, jak po umyciu głowy!

 

RADICAL® Suchy szampon do włosów cienkich i delikatnych MEGA OBJĘTOŚĆ

Preparat zapewnia ekspresową rewitalizację włosom osłabionym i pozbawionym objętości. Skuteczna formuła, bazująca na starannie dobranych składnikach takich jak: ekstrakt ze skrzypu polnego, Diatomit i Absolute Volume Boost, w prosty i szybki sposób oczyszcza skórę głowy oraz włosy pomiędzy myciami. Szampon przywraca im lekkość i świeżość oraz unosi u nasady, dodając spektakularnej objętości.

 

RADICAL® Suchy szampon z odżywką do włosów zniszczonych i osłabionych 2w1: 15,99 zł/ 180 ml
RADICAL® Suchy szampon do włosów tłustych EKSTRA ŚWIEŻOŚĆ: 15,99 zł/ 180 ml
RADICAL® Suchy szampon do włosów cienkich i delikatnych MEGA OBJĘTOŚĆ: 15,99 zł/ 180 ml

Zobacz także