Home Włosy Céline Dion nową ambasadorką L’Oréal Paris!

Céline Dion nową ambasadorką L’Oréal Paris!

by trendy

L’Oréal Paris, kosmetyczna marka numer jeden na świecie, ma zaszczyt ogłosić, że nową, globalną ambasadorką została legendarna piosenkarka, ikona muzyki pop, autorka tekstów i producentka – Céline Dion.

Céline Dion to jedna z najbardziej znanych i podziwianych kobiet na świecie. Poza swoim potężnym głosem i niespożytą energią na scenie, jest doceniana za ogromne muzyczne osiągnięcia, działalność charytatywną i niezwykłą osobowość. Niezłomna, pewna siebie, bezkompromisowa, wielkoduszna, a jednocześnie skromna. Jest symbolem kobiecej siły
oraz uosabia prawdziwe kobiece wartości.

Jestem w momencie swojego życia, gdzie mogę użyć mojego głosu, by przekonać innych, aby czuli się piękni, nabrali pewności i nauczyli się kochać samych siebie.
Celin Dion

„L’Oréal Paris od wielu lat wspiera kobiety w drodze do realizacji stawianych sobie celów, ale na ich własnych zasadach. Przyjęcie Céline Dion, do rodziny L’Oréal Paris, wpisuje się w naszą misję polegającą na mówieniu głosem silnych, samowystarczalnych, asertywnych i niezwykle  różnorodnych ambasadorek marki. Céline Dion to artystka, która w dążeniu do celu idzie za swoim sercem, walczy ze stereotypami i wytycza nową ścieżkę dla wielu kobiet.

W pełni uosabia więc przekaz marki ‘Bo jestem tego warta’” – tłumaczy Pierre-Emmanuel Angeloglou Prezes L’Oréal Paris Global Brand.

W czerwcu tego roku po 15 latach zakończy się projekt sceniczny Céline Dion w Las Vegas.  Dla artystki będzie to dopiero początek nowego rozdziału w jej życiu zawodowym. Nadal będzie umacniać swoją pozycję ikony stylu w mediach społecznościowych, a dodatkowo w tym roku ma zamiar wydać nowy, długo oczekiwany, album.

51-latka w swojej nowej roli zadebiutuje w reklamie farb do włosów farb do włosów Excellence Color Creme od L`Oréal Paris. Kręcony w sercu Paryża spot telewizyjny, podkreśla humorystyczną i zabawną stronę Céline Dion. Premiera telewizyjna Excellence Hair Color z udziałem gwiazdy, będzie miała swoją premierę na świecie, już 22 kwietnia 2019 roku.

Zobacz także