Home Włosy Chroń przed zanieczyszczeniami włosy i skórę głowy z IL SALONE Detox

Chroń przed zanieczyszczeniami włosy i skórę głowy z IL SALONE Detox

by trendy

W ostatnich latach dużo się mówi o ochronie skóry przed smogiem, jednak nie tylko ona jest narażona na zanieczyszczenia powietrza. Równie mocno i niekorzystnie wpływają one na wygląd i kondycję naszych włosów. Anti-pollution to, innymi słowy, ochrona skóry i włosów przed smogiem, czyli mieszaniną metali ciężkich: dwutlenku azotu, ozonu, tlenku węgla, policyklicznych węglowodorów aromatycznych, kadmu, rtęci, ołowiu oraz pyłów zawieszonych PM 10 i PM 2,5. Są one groźne i działają toksycznie na ludzki organizm, również na skórę i włosy. Jak zatem zabezpieczyć naszą czuprynę przed niepożądanymi związkami chemicznymi i pyłami? Wielu fryzjerów, proponuje zabiegi wykonywane profesjonalnymi kosmetykami, zabezpieczającymi nasze włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Jest to jednak dość kosztowne i czasochłonne.

Czy można więc chronić włosy bez częstych wizyt w salonie fryzjerskim?

Można! … z pomocą przychodzi IL SALONE z serią DETOX, trzema profesjonalnymi produktami do użytku domowego, które chronią przed zanieczyszczeniami włosy i skórę głowy.

Rytuał detoksykacji włosów:
– pochłania zanieczyszczenia
– detoksykuje
– chroni przed zanieczyszczeniami
– przywraca równowagę włosom i skórze głowy

 

Pielęgnacja na co dzień – Szampon
Profesjonalny, czarny szampon do wszystkich rodzajów włosów. Formuła szamponu została wzbogacona węglem drzewnym wchłaniającym nieczystości, detoksykującym i chroniącym włókno włosa przed zanieczyszczeniami. Specjalna mieszanka składników aktywnych pomaga skórze głowy i włosom odnaleźć naturalną równowagę. Nagrodź swoje włosy prawdziwym detoksem!
Cena: 29,99 pln (500 ml)

 

Profesjonalna odżywka
Profesjonalna, czarna odżywka do wszystkich rodzajów włosów. Zawiera formułę wzbogaconą węglem roślinnym zdolnym do pochłaniania zanieczyszczeń, odtruwa włosy i chroni je przed zanieczyszczeniami. Dzięki specjalnej mieszance składników aktywnych regeneruje włosy i skórę głowy. Odzyskaj miękki i bujne włosy, odkryj magię rytuału Detox!
Cena: 29,99 pln (500 ml)

 

Spray bez spłukiwania
Specjalna formuła sprayu działa jak tarcza, chroni nasze włosy przed nieczystościami i zanieczyszczeniami. Jednocześnie odżywia i przywraca włosom uczucie miękkości. Użyj tarczy przeciw smogowej!
Cena: 29,99 pln (200 pln)

Kosmetyki dostępne są w drogeriach (Rossmann, Hebe, Superpharm) oraz wybranych hipermarketach Carrefour.

Zobacz także