Home Włosy Garnier Color Sensation Amethyst – Dwa nowe odcienie inspirowane kamieniami szlachetnymi

Garnier Color Sensation Amethyst – Dwa nowe odcienie inspirowane kamieniami szlachetnymi

by trendy

Wiele kobiet nie przepada za swoim naturalnym kolorem włosów, inne zaś uwielbiają eksperymentować, a niektóre pod farbą ukrywają efekty upływającego czasu. Niezależnie od powodu, farbowanie włosów w domu to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów. Jednak wybór idealnie dopasowanego, a zarazem intensywnego i modnego odcienia może być nie lada wyzwaniem. Zwłaszcza, że na sklepowych półkach dostępnych jest ich tak wiele. Natomiast perspektywa zmiany wizerunku bez konieczności wizyty w salonie fryzjerskim to niezwykle kuszące rozwiązanie. Z Garnier Color Sensation w prosty sposób możesz uzyskać piękne włosy oraz najmodniejszy w tym sezonie look.

NOWOŚĆ 2019: GARNIER COLOR SENSATION AMETHYST
Garnier Color Sensation to marka specjalizująca się w trwałej koloryzacji włosów, która od wielu lat pomaga kobietom uzyskać intensywny i długotrwały kolor. Marka, podążając za trendami, wprowadza na rynek dwa nowe odcienie Color Sensation Amethyst. To kolejna kolekcja farb, po Color Sensation Rubin i Opal, inspirowana niesamowitymi barwami kamieni szlachetnych oraz najmodniejszymi metalicznymi refleksami.

Garnier Color Sensation Amethyst są dostępne w 2 odcieniach:

DŁUGOTRWAŁY I INTENSYWNY KOLOR Specjalistyczna kompozycja długotrwałych barwników zawarta w formule kremu koloryzującego nadaje włosom intensywny i świeży kolor.
ZACHWYCAJĄCY LUSTRZANY BLASK Wyjątkowa formuła Color Sensation wzbogacona w masę perłową nadaje włosom efekt lustrzanego blasku.
ZMYSŁOWA PIELĘGNACJA Odżywka dołączona do zestawu Color Sensation otula włosy kremową konsystencją i kwiatowym zapachem. Sprawia, że włosy stają się jedwabiście miękkie w dotyku.

Rekomendowana cena: 16,99 zł

Zobacz także