Home Włosy Odkryj Siłę Włosów z produktami linii Repair & Protect, najbardziej rewolucyjnej i odżywczej serii marki Pantene

Odkryj Siłę Włosów z produktami linii Repair & Protect, najbardziej rewolucyjnej i odżywczej serii marki Pantene

by trendy

Odżywcza linia produktów Pantene Repair & Protect przenika do wnętrza włosów i pozostawia je lśniące, zdrowe i aż do 3x mocniejsze!*

Dzięki Pantene każdy może mieć więcej Great Hair Days, aby móc czerpać siłę ze swoich włosów. W nowym rozdziale kampanii Siła Włosów do obecnego ambasadora marki Michała Szpaka dołączają cztery nowe ambasadorki – Helena Norowicz, Katarzyna Zillmann, Osi Ugonoh oraz Alżbeta Leńska. Każda z nich prezentuje swój indywidualizm, a wszystkie razem – różnorodność, o której mówi kampania Siła Włosów marki Pantene, wyrażona w haśle „Trzeba mieć siłę, żeby być inną, ale warto”.

Kampania Siła Włosów wspiera innowacyjna linię odżywczą Pantene Repair & Protect, na którą składają się szampon, odżywka, maska, olejek, spray oraz rewolucyjne Miracle Serum. W sierpniu kolekcja wzbogaciła się również o Pantene Pro-V Rescue Shot – 1-minutowe ampułki do włosów, które pomagają zregenerować włosy zniszczone stylizacją i sprawiają, że stają się głęboko nawilżone, mocne i lśniące. Lipidy zawarte w ampułkach Pantene Pro-V Rescue Shots pomagają zachować nienaruszoną strukturę włosów, zapewniając zdrowszy wygląd i połysk w zaledwie 1 minutę!

Intensywna ochrona i odbudowa włosów Pantene możliwa jest dzięki unikatowej formule Pro-V bogatą w takie składniki, jak kolagen, kwas hialuronowy i witaminę B7. Innowacyjna receptura pozwala na 3x skuteczniejsze wnikanie odżywczych składników w warstwy głębokie włosa i jego 3x lepsze wzmocnienie* bez obciążania!

Pantene
Zdrowe i silne włosy są synonimem marki Pantene od ponad 75 lat. Wyjątkowa formuła Pantene Pro-V została opracowana w latach 40. XX wieku przez szwajcarskiego naukowca Dr. Gustawa Erelmana. Naukowiec zauważył bowiem, że pantenol, powszechnie stosowany wówczas do leczenia poparzeń skóry, sprawiał również, iż włosy wokół ran pacjentów stawały się zdecydowanie silniejsze i wyraźnie lepiej odżywione. To przekonało go do opracowania formuły Pro-V bazującej na pantenolu (stąd nazwa marki Pantene) dla wzmocnienia struktury osłabionych włosów.
Przez ostatnie dekady naukowcy marki stale ulepszali jej formułę, tak, by więcej ludzi mogło czerpać siłę i radość ze swoich włosów. Dzisiaj marka Pantene ma w swoim portfolio dziesiątki produktów, które zachwycają konsumentów na całym świecie i przywracają zdrowie oraz piękny wygląd ich włosów.

Odżywcza linia produktów Pantene Repair & Protect, oprócz ampułek Rescue Shot, składa się z: szamponu i odżywki Intensive Repair, maski do włosów Keratin Repair, olejku Keratin Protect, sprayu Shine SOS oraz serum do włosów Miracle Serum.

Odżywcza linia produktów Pantene Repair&Protect

Pantene Pro-V Miracle Serum
Dzięki dodatkowi takich pielęgnacyjnych składników, jak kolagen i kwas hialuronowy, Pantene Miracle Serum przenika aż 3 warstwy włosa i pozostawiając je 3x mocniejsze.*

200 ml
***sugerowana cena: 16.99 zł

Pantene Pro-V Rescue Shot
Pantene Pro-V Rescue Shot to 1-minutowe ampułki do włosów, które pomagają zregenerować włosy zniszczone stylizacją i sprawiają, że stają się głęboko nawilżone, mocne i lśniące. Lipidy zawarte w ampułkach Pantene Pro-V Rescue Shots pomagają zachować nienaruszoną strukturę włosów, zapewniając zdrowszy wygląd i połysk w zaledwie 1 minutę!
45 ml
***sugerowana cena: 13.99 zł

Szampon Pantene Pro-V Intensive Repair
Odżywcza formuła Pro-V zawarta w delikatnie oczyszczającym szamponie Pantene Intensive Repair powoduje, że natychmiastowo niweluje on takie oznaki zniszczenia włosów, jak rozdwojone końcówki, a także brak połysku i gładkości.
400 ml
***sugerowana cena: 15.99 zł

Odżywka Pantene Pro-V Intensive Repair
Odświeżona, aktywna formuła Pro-V posiada teraz 2x więcej składników odżywczych,** dzięki czemu odżywka Intensive Repair wnika do wnętrza włosów, pozostawiając je zdrowymi i lśniącymi.
200 ml
***sugerowana cena: 10.99 zł

Maska Pantene Pro-V Keratin Repair
Intensywnie odbudowująca keratynowa maska do włosów Pantene Pro-V z mikroskładnikami odżywczymi pomaga zregenerować 6-miesięczne zniszczenia już po 1 użyciu. Bogata formuła przenika do włókien włosów i pomaga wzmocnić oraz odżywić każde pasmo od nasady aż po same końce.
300 ml
***sugerowana cena: 22.99 zł

Olejek Pantene Pro-V Keratin Protect
Olejek do włosów Keratin Protect pomaga naprawić widoczne uszkodzenia, zwiększając odporność na zniszczenia. Produkt doskonale sprawdzi się także, gdy włosom potrzeba nawilżenia, wygładzenia i odżywienia.
100 ml
***sugerowana cena: 29.99 zł

Spray Pantene Pro-V Shine SOS
Spray do włosów bez spłukiwania Shine SOS natychmiast dodaje włosom blasku, pomagając utrzymać ich piękny połysk jak po ułożeniu fryzury. Doskonale sprawdza się w przypadku cienkich włosów, nie obciążając ich.
150 ml
***sugerowana cena: 15.99 zł

Zobacz także