Home Pielęgnacja Alternatywa dla inwazyjnych zabiegów redukujących nadmiar tłuszczu: Bio Repair Body Care

Alternatywa dla inwazyjnych zabiegów redukujących nadmiar tłuszczu: Bio Repair Body Care

by trendy

Czas rozpocząć przygotowania do sezonu bikini! W uzyskaniu wymarzonej sylwetki pomogą nam ćwiczenia, odpowiednia dieta i… dermokosmetyki opracowane przez Laboratorium AVA. Bio Repair Body Care, dzięki połączeniu bioaktywnych składników z nowoczesnymi technologiami, wspomagają proces wyszczuplania i korygowania kształtu sylwetki, skutecznie wygładzając, ujędrniając i uelastyczniając skórę.

Bogactwo ekologicznych składników aktywnych

BIO Repair Body Care przeznaczona jest dla kobiet narażonych na wahania wagi ciała, pragnących poprawić kształt swojej sylwetki. Idealnie nadaje się również do pielęgnacji skóry po ciąży.

 

Kreator sylwetki
Reduktor tkanki tłuszczowej

Aktywne serum o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowym remodeluje sylwetkę poprzez redukcję tkanki tłuszczowej. Zawiera LipoutTM- ekstrakt z alg Tisochrysis lutea, który przekształca tkankę tłuszczową magazynującą tłuszcz
w tkankę spalającą tłuszcz, skutecznie redukując obwód ciała oraz grubość podskórnej tkanki tłuszczowej. Działanie to wzmacniają: L- karnityna, kofeina oraz ekstrakt z alg Laminaria. Dodatkowo, serum zawiera w swojej formule masło shea oraz oleje – macadamia i winogronowy, które intensywnie wygładzają strukturę skóry, ujędrniają, uelastyczniają i poprawiają kształt sylwetki.

Stosowanie: rano i/lub wieczorem rozprowadź serum na umytą wcześniej skórę. Masuj delikatnie okrężnymi ruchami, koncentrując się na talii, brzuchu, udach i pośladkach.

Cena:  ok. 38 zł/150 ml

 

Nocny Reduktor cellulitu
Technologia Nocturshape

Serum opracowane z wykorzystaniem nowatorskiej technologii NOCTURSHAPE łączącej dobowy rytm organizmu z działaniem składnika NOCTURSHAPETM blue ingredient. Powoduje to wzmożenie aktywności antycellulitowej w nocy, podczas snu, kiedy to „nocne” białka, biorące udział w gromadzeniu lipidów w organizmie, ulegają redukcji. W rezultacie grudki cellulitu i obrzęki skóry zmniejszają się. Z kolei obecność w składzie serum zielonej herbaty dodatkowo przyspiesza spalanie tłuszczów, zaś oleje – macadamia, sojowy oraz masło shea intensywnie nawilżają i uelastyczniają skórę.

Efekty widoczne są już po 15 dniach stosowania: redukcja cellulitu, wygładzenie struktury skóry oraz zmniejszony obwód ud o ok. 1 cm.
Stosowanie: wieczorem rozprowadź serum na brzuchu, udach, pośladkach i okolice talii. Masuj okrężnymi ruchami aż do wchłonięcia preparatu.

Cena:  ok. 40 zł/150 ml

Zobacz także