Home Pielęgnacja Byłaś na wakacjach? Idź na S-Skin

Byłaś na wakacjach? Idź na S-Skin

by trendy

Czy zabieg S-Skin jest dla ciebie? Jeśli byłaś na wakacjach, najprawdopodobniej tak. By zyskać pewność, odpowiedz sobie na cztery pytania.

Zabieg S-Skin opracowali eksperci YASUMI z myślą o problemach, z jakimi skóra boryka się latem, zwłaszcza gdy wyjeżdżasz na wakacje. Choć dla ciebie to bardzo przyjemny okres, dla niej wyjątkowo wymagający i po powrocie warto ją wesprzeć dodatkowymi zabiegami pielęgnacyjnymi. Tym bardziej, jeśli choć na jedno z poniższych pytań odpowiesz – tak.

Czy w wakacje przebywałaś w klimatyzowanych pomieszczeniach?

Klimatyzacja w samochodzie, samolocie czy pokoju bardzo wysusza skórę. Rujnuje jej warstwę hydrolipidową, która zabezpiecza przed odwodnieniem. Skóra staje się sucha, szorstka i skłonna do podrażnień.

Czy opalałaś się podczas urlopu?

Ekspozycja na słońce, wysokie temperatury także sprzyjają utracie wilgoci, więc im więcej opalania, tym skóra mniej elastyczna, mniej jędrna, bardziej szorstka i podrażniona.

Czy kąpałaś się w morzu lub basenie?

To kolejna przyjemna aktywność, która niestety szkodzi skórze. Podczas pluskania w słonej lub chlorowanej wodzie degradacji ulega jej hydrolipidowy płaszcz. Traci cennego sojusznika, który utrzymuje ją w dobrej kondycji i zabezpiecza przed ucieczką wilgoci.

Czy podczas wakacji zaniedbałaś codzienną pielęgnację?

Zmiana trybu życia często pociąga za sobą zmianę nawyków, również pielęgnacyjnych. Nie chcąc tracić czasu, idziesz na skróty. Mniejszą wagę przykładasz do oczyszczania, tonizacji. Nie zapewniasz skórze odpowiedniego ukojenia ani nawilżenia. Brak systematycznej, odpowiedniej pielęgnacji to jeszcze jeden czynnik, który rujnuje jej kondycję.

Co daje S-Skin?

Zabieg rozpoczyna się oczyszczeniem skóry z makijażu, sebum, kurzu, wszelkich zanieczyszczeń atmosferycznych. Starannym, ale delikatnym, by nie osłabiać jej naturalnej warstwy hydrolipidowej. Następnie za pomocą kawitacyjnego peelingu usuwane są martwe komórki naskórka. Na tak odświeżoną skórę aplikowana jest ampułka z witaminą C, a jej działanie spotęgowane jest infuzją tlenową. Na zakończenie czeka cię relaks z maską algową. Wszystkie etapy zabiegu S-Skin prowadzą do przywrócenia idealnego poziomu nawilżenia skóry, odżywienia jej, dotlenienia, ukojenia podrażnień, wzmocnienia naczynek i zabezpieczenia przed działaniem wolnych rodników. Po zabiegu skóra jest gładka, elastyczna, jędrna, promienna.

Cena zabiegu na twarz – 220 zł

Zobacz także