Home Pielęgnacja Chroń skórę przed światłem niebieskim z Eau Thermale Avène

Chroń skórę przed światłem niebieskim z Eau Thermale Avène

by trendy

Słońce zagraża nam nie tylko latem czy na plaży. Warto przypomnieć, że 80% ekspozycji na promienie słoneczne ma miejsce podczas wykonywania codziennych czynności, a najbardziej narażona na ich działanie jest skóra twarzy. Aż 25% uszkodzeń komórek powodowanych jest przez niebieskie światło. Te promienie codziennie przyspieszają starzenie się skóry i sprzyjają pojawianiu się zmarszczek oraz przebarwień.

MUSIMY ZMIENIĆ MYŚLENIE O EKSPOZYCJI NA SŁOŃCE!

Jaki jest sposób, aby zapobiec fotostarzeniu skóry?

Marka opatentowała pierwszy filtr przeciwsłoneczny o ultraszerokim spektrum, który chroni przed krótkimi promieniami UVB-UVA, długimi promieniami UVA i światłem niebieskim do 450 nm. TriAsorBTM to efekt wieloletnich badań medycznych Pierre Fabre, który w 2020 roku pojawił się w produkcie z gamy przeciwsłonecznej Intense Protect 50+. Filtr ten oferuje ochronę przed promieniami UV oraz przed fioletowo-niebieskim światłem, które przyspiesza starzenie się skóry. TriAsorBTM, czyli zintegrowany z opatentowanym systemem filtrów Eau Thermale Avène, wzmacnia ochronę skóry przed fotostarzeniem spowodowanym działaniem niebieskiego światła.

 

W skład kompleksowego systemu filtrów wchodzą:

  • TriAsorBTM – krótkie promienie UVB-UVA, długie promienie UVA i niebieskie światło do 450 NM
  • UVINUL®T150 – ochrona przed promieniowaniem UVB
  • UVINUL®A+ – ochrona przed promieniowaniem UVA
  • Tinosorb®S – skuteczna ochrona przed krótkimi promieniami UVB I UVA
  • Pre-tokoferyl – silny, fotostabilny antyoksydant
  • Woda termalna Avène – działa kojąco, łagodzi podrażnienia

 

NOWA GAMA PRODUKTÓW DO OCHRONY PRZECIWSŁONECZNEJ TWARZY 2022

Eau Thermale Avène wprowadza nową linię produktów do ochrony przeciwsłonecznej o przyjemnych konsystencjach, dzięki którym pielęgnacja twarzy stanie się czystą przyjemnością! Chroń skórę przed słońcem i fotostarzeniem na co dzień i na wakacjach – teraz to tak proste i przyjemne, jak zwykłe nawilżanie skóry.

 

Sześć receptur zostało opracowanych z myślą o ochronie skóry. O czym warto wiedzieć?

  • Specjalne formuły zaspokoją potrzeby skóry suchej, normalnej i mieszanej, a także skóry tłustej i skłonnej do niedoskonałości
  • Fotoprotekcja, która przeciwdziała starzeniu się skóry oraz odpowiednio dobrane składniki aktywne, które dbają o zadowolenie każdego rodzaju skóry
  • Wysoka zawartość Wody termalnej Avène koi i łagodzi podrażnienia
  • Są łatwe w użyciu, szybko się wchłaniają i nie pozostawiają na skórze białego filmu. A ponadto możesz od razu robić makijaż!

 

Fluid SPF 50+ i Fluid koloryzujący SPF 50+

Skóra normalna i mieszana

Pojemność: 50 ml/rekomendowana cena: 84 zł

Ultralekka konsystencja, dzięki której zapomnisz, że masz cokolwiek na twarzy! Wchłania się niemal natychmiast i jest niewyczuwalny na skórze.

 

Krem SPF 50+ i krem bez zapachu SPF 50+

Skóra sucha

Pojemność: 50 ml/rekomendowana cena: 84 zł

Kremowa formuła dla wrażliwej skóry, która potrzebuje ukojenia i maksymalnego nawilżenia przez cały dzień. Aksamitna konsystencja i niewidoczne wykończenie 8 h nawilżenia z gliceryną.

 

Cleanance SPF 50+ Cleanance koloryzujący SPF 50+

Skóra tłusta, skłonna do niedoskonałości

Pojemność: 50 ml/rekomendowana cena: 84 zł

Zobacz także