Home Pielęgnacja Czas zaopiekować się skórą i zadbać o jej dogłębne nawilżenie z dermokosmetykami tołpa

Czas zaopiekować się skórą i zadbać o jej dogłębne nawilżenie z dermokosmetykami tołpa

by trendy

(… ) A mnie jest szkoda lata i letnich złotych wspomnień * Lato kojarzy nam się przede wszystkim ze słoneczną pogodą. Miarą udanego urlopu najczęściej jest brak deszczu i wysoka temperatura. Nie każdy wie, że w zależności od regionu w Polsce usłonecznienie wynosi średnio ok. 1650 godzin w ciągu roku. Między kwietniem a wrześniem trafia do nas 80% promieniowania rocznego. W Hiszpanii i Włoszech te wartości są prawie dwukrotnie wyższe. Rekordzista to Yuma w Arizonie (USA) – wg. Światowego Stowarzyszenia Meteorologicznego jest tam nawet 4000 godzin słonecznych.

Niezależnie od szerokości geograficznej, lato nie jest łatwym okresem dla naszej skóry. Po dużej dawce słonecznych promieni, wietrze, słonej morskiej wodzie i przebywaniu w klimatyzowanych pomieszczeniach nasza skóra może ulec odwodnieniu.  Jak rozpoznać odwodnienie skóry twarzy?  Jest szara, napięta i wygląda na zmęczoną, a nawet mogą się pojawić drobne zmarszczki.

Czas zaopiekować się skórą i zadbać o jej dogłębne nawilżenie. Jak to zrobić? My polecamy dermokosmetyki z linii tołpa dermo face hydrativ.

 Dzięki lekkiej konsystencji wnikają w skórę, nawilżają, relaksują i eliminują oznaki stresu. Ich misją specjalną jest wzmocnienie zewnętrznej warstwy skóry – nawodnienie i przywrócenie jej funkcji barierowych.

dermo face hydrativ. nawilżający krem-żel łagodzący, LEKKI, DZIEŃ odbudowuje naturalną barierę ochronną bez efektu tłustości. Eliminuje miejscowe przesuszenie
i uczucie szorstkości. Łagodzi podrażnienia
i wspomaga regenerację mikrouszkodzeń.

 • zwiększa nawilżenie o 20%  nawilża przez 24h
 • ogranicza ucieczkę wody z naskórka o 17%
 • w 7 dni poprawia elastyczność skóry o 36%

 

dermo face hydrativ. głęboko nawilżające serum-booster o płynnej konsystencji zatrzymuje nawilżenie w głębi skóry i zapobiega jego utracie przez cały dzień i noc. Przywraca odpowiedni poziom pH i wzmacnia działanie dalszej pielęgnacji. Łagodzi podrażnienia i wspomaga regenerację mikrouszkodzeń.

 • zwiększa nawilżenie o 65%
 • głęboko nawilża przez 24h
 • przywraca odpowiednie pH
 • zawiera torf tołpa.®

dermo face hydrativ. nawilżający krem-maska odprężający na noc wnika głęboko w skórę i podczas snu stopniowo uzupełnia poziom nawilżenia. Zapewnia rano efekt gładkiej, zregenerowanej i wypoczętej skóry. Odbudowuje naturalną barierę ochronną, aby w ciągu dnia skóra mogła lepiej bronić się przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.

 • zatrzymuje wodę w naskórku i redukuje jej utratę
  o 21%
 • intensywnie nawilża przez 24h
 • w 7 dni poprawia elastyczność skóryo 14%
 • zawiera torf tołpa.®

 

dermo face physio. mikrobiom

Przygotuj swoją skórę na pielęgnację nawilżającą. Zacznij od oczyszczenia skóry, najlepiej kosmetykami wspierającymi jej mikrobiom. Łagodny żel micelarny do mycia twarzy tołpa dermo face physio. mikrobiom delikatnie usuwa zanieczyszczenia i makijaż w pełni respektując naturalną barierę ochronną. Łagodzi podrażnienia i zmniejsza wrażliwość skóry. Ponadto zatrzymuje wodę w naskórku i redukuje jej utratę o 23%.

 

Zobacz także