Home Pielęgnacja Fala Zmian W hołdzie dla morza – wiecznie żywej muzy marki La Mer

Fala Zmian W hołdzie dla morza – wiecznie żywej muzy marki La Mer

by trendy

Morze zawsze zachwycało, inspirowało i dawało wiarę marce La Mer. Od ponad dziesięciu lat firma zaangażowana jest w ochronę drogocennych mórz i oceanów na całym świecie. W tym roku kontynuujemy tę szlachetną misję, pomagając chronić obszary morskie poprzez inicjatywy zwiększające świadomość konsumentów oraz poprzez wsparcie finansowe ze strony Fundacji La Mer Blue Heart Oceans Fund. Wszystko w nadziei na zachowanie rozkwitających mórz dla przyszłych pokoleń.

Zaangażuj się
Dołącz do misji La Mer Blue Heart i stwórz falę dobra, która pomoże chronić siedliska oceaniczne. Za każdy post wykorzystujący dwa oznaczenia #LaMerBlueHeart i #LaMerDonation opublikowany w maju i czerwcu przekażemy 25 USD (łączny budżet akcji to 650 000 dolarów USD). Pieniądze te zasilą fundację La Mer Blue Heart Oceans, wspierającą projekty ochrony oceanów na całym świecie. Założona w 2017 r. Fundacja La Mer Blue Heart Oceans Fund jest zaangażowana w ochronę siedlisk morskich dla przyszłych pokoleń.

Kolekcjonerski krem
Edycja limitowana Blue Heart Crème de la Mer
Każdego roku limitowana edycja Creme de la Mer jest wyrazem miłości marki do mórz oraz upamiętnia jej zaangażowanie we wspieranie ochrony oceanów. W tym roku słoiczek kremu Blue Heart Crème de la Mer został ozdobiony połyskującym motywem wodorostów morskich i koralowców. Odkryj bogate, kojące i rozświetlające nawilżenie zainspirowane odnawialnym potencjałem samego morza, wzbogacone ręcznie zbieranymi wodorostami morskimi z wybrzeży wyspy Vancouver. Ten wyjątkowy krem z pewnością stanie się cennym okazem w kolekcji każdego miłośnika marki La Mer.

Blue Heart Crème de la Mer – edycja limitowana 100 ml
Sugerowana cena detaliczna – 1880 zł

(* Zakup kremu z edycji limitowanej Blue Heart Crème de la Mer nie ma wpływu na darowizny charytatywne La Mer).

Zrównoważone zbiory
Dr Max Huber, twórca legendarnego Crème de la Mer, głęboko doceniał piękno morza. Dzisiaj, w hołdzie dla jego dziedzictwa, La Mer nadal używa tylko alg morskich, które pochodzą ze zrównoważonych zbiorów i są ręcznie pozyskiwane w dziewiczych, chronionych wodach u wybrzeży wyspy Vancouver. Te cudowne algi są sercem bogatego w składniki odżywcze, legendarnego Miracle Broth™, który leży u podstaw każdego produktu La Mer.

Świętuj Światowy Dzień Oceanów
W 1992 roku 8 czerwca został ustanowiony Światowym Dniem Oceanów, a oficjalnie przyjęty i ogłoszony przez ONZ w 2009 r. Jest to dzień, w którym uznaje się i podkreśla znaczenie morza jako ważnego ekosystemu oraz podejmuje działania w celu zachowania jego delikatnych siedlisk i dzikiej przyrody. Dla marki La Mer ocean jest symbolem obietnicy w przyszłości. La Mer stara się oddać należyty hołd temu miejscu cudów, w którym ożywają opowieści i dzikie wyobrażenia.

Zobacz także