Home Inne trendyUroda Intensywne nawilżanie podstawą letniej pielęgnacji

Intensywne nawilżanie podstawą letniej pielęgnacji

by trendy

Lato w pełni, nastał czas kiedy botki zamieniamy na sandały, kurtki na T-shirty, wyłączamy grzejniki na rzecz klimatyzacji, która równie skutecznie, co chłodzi… wysusza naszą skórę. Kiedy temperatura sięga powyżej 30 stopni, marzymy jedynie o powiewie chłodnego powietrza i mimo że klimatyzacja pomaga nam w dobrym samopoczuciu, nasza skóra niekoniecznie jest jej zwolenniczką. Jak zatem zadbać o nią w czasie upałów?

Po pierwsze: woda termalna, najlepiej izotoniczna, której nie musimy wycierać po aplikacji na skórę. Wśród Koreanek natomiast modne są nawilżające mgiełki, które można mieć zawsze przy sobie i stosować w trakcie pracy, aby utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia w ciągu dnia. Dodatkowo woda termalna świetnie sprawdzi się do utrwalenia makijażu.

A po pracy? Najważniejsze jest wówczas dokładne oczyszczanie i regularne złuszczanie martwego naskórka. Foreo Luna 3 to najnowszy i najwyższy poziom oczyszczania skóry. Szczoteczka działając poprzez aplikację zmienia intensywność pulsacji. Dzięki temu możemy dostosować pielęgnację w zależności od potrzeb naszej skóry i zmieniających się pór roku. Jej 8000 sonicznych pulsacji na minutę gwarantuje 99,5% skuteczności oczyszczania, dając tym samym podstawę do jeszcze lepszej pielęgnacji nawilżającej, która jest kolejnym krokiem dbania o skórę w trakcie lata.

Po dogłębnym oczyszczeniu nadszedł czas na nawilżenie level high z FOREO UFO – innowacyjnym urządzeniem, które wykorzystuje terapię światłem LED. Kompatybilne z UFO są oczywiście maseczki. W trakcie lata najlepiej sprawdzi się intensywnie nawilżająca maska H2Overdose. Zawiera kwas hialuronowy, dający natychmiastową dawkę nawilżenia dla skóry. Zapewnia długotrwały efekt hydratacji, który łagodzi efekt podrażnienia. Zapobiega utracie wody, dzięki działaniu Ceramidów 3, które zatrzymują wodę w naskórku. Skóra jest idealnie nawilżona, miękka i jedwabiście gładka.

 

FOREO LUNA 3 – 849 zł
FOREO UFO – 1199 zł
FOREO MASKA INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA H2OVERDOSE – 85 zł / 6 szt.

Dostępność: foreo.com, w Perfumeriach Douglas, na douglas.pl, sephora.pl i mintishop.pl

Zobacz także