Home Makijaż KONIEC Z DRAMATEM ZMYWANIA TUSZU DO RZĘS! OD TERAZ NAKŁADAJ I ZMYWAJ #WMGNIENIUOKA

KONIEC Z DRAMATEM ZMYWANIA TUSZU DO RZĘS! OD TERAZ NAKŁADAJ I ZMYWAJ #WMGNIENIUOKA

by trendy

Marka Maybelline New York odpowiadając na odwieczny problem związany ze zmywaniem makijażu oczu bez konieczności tarcia, powstawania rozmazanego efektu „pandy” czy podrażnień pod oczami, wprowadza rewolucję na rynku maskar. Snapscara to technologiczny przełom zarówno w noszeniu jak i zmywaniu tuszu do rzęs. Od teraz maskarę nałożysz i zmyjesz #wmgnieniuoka!

POZNAJ MASKARĘ NOWEJ GENERACJI
Po latach badań marka Maybelline New York wprowadza maskarę nowej generacji. To pierwsze na rynku rozwiązanie technologiczne, które eliminuje wszystkie frustrujące problemy związane z noszeniem oraz usuwaniem makijażu oczu, oferujący naturalną objętość rzęs bez grudek.. Formuła bez woskurównomiernie rozprowadza się na rzęsach koloryzując je, wydłużając oraz dodając wyrazistej, lecz nieprzerysowanej objętości. Z kolei szczoteczka o charakterystycznym kształcie zmysłowo podkręca rzęsy, tworząc efekt kociego oka. Wyjątkowa formuła Snapscary jest odporna na rozmazywanie, nie powodując efektu „pandy”. Od teraz możesz pożegnać grudki czy pozostałości makijażu na zawsze!

NAKŁADAJ I ZMYWAJ #WMGNIENIUOKA
Snapscara to gwarancja szybkiego oraz perfekcyjnego makijażu oczu. Dzięki wyjątkowej technologii bez użycia wosku oraz właściwości składników pielęgnujących rzęsy, takich jak masło Shea, aplikacja i usuwanie tuszu będą kojarzyły Ci się wyłącznie z wygodą oraz przyjemnością. Długie, pełne naturalnej objętości i wyraziste rzęsy możesz mieć za jednym pociągnięciem szczoteczki. Równie szybko pozbędziesz się jej z rzęs za pomocą jednego przemycia oczu – ciepłą wodą i dotykiem dłoni lub ulubionym płynem do demakijażu, bez konieczności tarcia i szorowania.

POSTAW NA NOWOJORSKIE TRENDY

Kolorowe rzęsy są jednym z najbardziej wyrazistych makijażowych trendów prosto z nowojorskich wybiegów. Innowacyjna formuła tuszu, wzbogacona o mocny pigment, pozwala uzyskać nasycony oraz intensywny kolor. Snapscara jest dostępna w 3 modnych kolorach – niebieskim, jagodowym oraz czarnym, dzięki którym uzyskanie niepowtarzalnego oraz zapadającego w pamięć looku nigdy nie było łatwiejsze.

JAK STOSOWAĆ?

Krok 1
Nakładanie maskary zacznij od zewnętrznego kącika oka.
Krok 2
Tuszuj rzęsy delikatnym i płynnym ruchem od nasady aż po same końce.

 

 

Krok 3
Wykonuj energiczne ruchy, aby maskara podczas nakładania nie wyschła.
Krok 4
Zmyj makijaż lekkim przetarciem, używając ciepłej wody i dotyku dłoni lub dowolnego płynu do demakijażu.

Cena rekomendowana: 38,99 PLN

Zobacz także