Home Pielęgnacja Glitter Mask – pielęgnacja twarzy i świetna zabawa w jednym!

Glitter Mask – pielęgnacja twarzy i świetna zabawa w jednym!

by trendy

Brokatowe maseczki do oczyszczania twarzy to prawdziwy hit z Instagrama! Kosmetyczny trend podbił serca dziewczyn na całym świecie. Maseczki Galaxity Eveline Cosmetics oprócz kosmicznego wyglądu zachwycają skuteczną pielęgnacją skóry – wersja różowa wygładza, czarna ma właściwości oczyszczające. Brokatowe drobinki niezwykle połyskują, gwarantując dobrą zabawę i oryginalne selfie!

Brokatowe maseczki do twarzy Galaxity Eveline Cosmetics występują w dwóch wersjach – różowej i czarnej. Czarna czyli COSMIC DUST do cery mieszanej i tłustej zawiera takie składniki takie jak: matcha, aktywny węgiel, MATT ACTIVE COMPLEX™ dzięki czemu ma właściwości głęboko oczyszczające z toksyn. Różowa MAGIC CRISTAL do każdego rodzaju cery zawiera jagody acai, MULTI-SHINE EFFECT™. Skóra po jej zastosowaniu jest pięknie nawilżona i wygładzona.

Jak uzyskać efekt WOW? Nałóż maseczkę na oczyszczoną skórę twarzy, omijając okolice oczu i ust. Pozostaw na 10 minut. Spłucz ciepłą wodą lub wytrzyj wacikiem. Stosuj 2-3 razy w tygodniu.

Eveline Cosmetics Galaxity glitter mask COSMIC DUST
Eveline Cosmetics Galaxity glitter mask MAGIC CRISTAL
Cena: 2,99 zł /10 ml

Zobacz także