Home Włosy Kuracja chmielowa Herbal Care dla naszych włosów

Kuracja chmielowa Herbal Care dla naszych włosów

by trendy

Każdy z nas słyszał o zaletach legendarnej płukanki z piwa, która przywraca włosom piękny połysk i wspaniałą objętość. Marka Herbal Care, której receptury od lat bazują na bogatej tradycji zielarskiej także sięgnęła po wyjątkowe zalety chmielu, które znajdziemy w szamponie oraz ekspresowej odżywce. W połączeniu z płynną keratyną, Vital Soft Formula oraz Inutekiem, linia chmielowa przywróci naszym włosom długotrwałą objętość, jedwabistą miękkość i wspaniały blask, a także wzmocni je po same końce.  

Szampon Herbal Care do włosów matowych i bez objętości z chmielem  powstał z myślą o włosach matowych, pozbawionych objętości. Skomponowano go z cenionych od wieków naturalnych składników roślinnych. Zawarty w szamponie ekstrakt z chmielu wyraźnie wzmacnia i odżywia włosy oraz nadaje im jedwabistą miękkość i połysk. W działaniu wtóruje mu płynna keratyna, która uzupełnia niedobór naturalnych składników budujących strukturę włosów, dzięki czemu zwiększa ich grubość i objętość oraz naprawia uszkodzenia. Za jedwabistą miękkość, sprężystość i wspaniały blask naszych pasm odpowiada również Vital Soft formula, z kolei Inutec nawilża włosy i ułatwia rozczesywanie. A efekty? zauważalna, długotrwała objętość, jedwabista miękkość i blask, wyraźnie wzmocnione, elastyczne i puszyste włosy.
Sugerowana cena szamponu: 9, 45zł/ 330 ml

Ekspresowa odżywka Herbal Care do włosów matowych i bez objętości z chmielem przeznaczona jest dla włosów matowych, pozbawionych objętości. Tak jak w przypadku szamponu znajdziemy w niej wzmacniający i odżywiający włosy ekstrakt z chmielu, który jednocześnie przywraca im połysk, płynną keratynę uzupełniającą niedobór składników budujących strukturę włosów, zwiększając ich grubość i objętość oraz naprawia uszkodzenia, nadającą miękkość i blask Vital Soft formula  oraz nawilżający Inutec. Produkt idealny zarówno jako uzupełnienie pielęgnacji szamponem jak i do samodzielnego stosowania.
Sugerowana cena odżywki: 9,45 zł/ 200 ml

Zobacz także