Home PielęgnacjaTwarz Les Essentiels – Obudź piękno skóry wrażliwej

Les Essentiels – Obudź piękno skóry wrażliwej

by trendy

Potrzeby skóry ewoluują w dzisiejszych czasach. Poza dostarczeniem jej natychmiastowego i trwałego efektu nawilżenia, szczególnie potrzebuje pomocy w odzyskaniu naturalnej równowagi, zapewnieniu jej energii, żeby mieć siłę w walce z codziennymi agresorami zewnętrznymi: jak promienie UV, zanieczyszczenia środowiska czy zmiany temperatur. Zdrowa cera jest świeża, wypoczęta, promienieje naturalnym blaskiem. Aby przywrócić naturalne piękno skórze, zwłaszcza wrażliwej – Eau Thermale Avène opracowało gamę produktów Les Essentiels – codzienną pielęgnację ochronno-rewitalizującą, z opatentowanym składnikiem aktywnym zawartym w naturalnym ekstrakcie z czerwonych owoców.

REWITALIZACJA SKÓRY WRAŻLIWEJ
NATURALNY EKSTRAKT Z CZERWONYCH OWOCÓW
malina – borówka – czerwona porzeczka
OPATENTOWANY* BIOMIMETYCZNY SKŁADNIK AKTYWNY

*Patent N° FR2853835A1

OCHRONA
Natychmiastowe wzmocnienie bariery skórnej
Zaopatruje skórę w lipidy polarne

REWITALIZACJA
Trwała rewitalizacja komórek skóry
Dostarcza skórze kwas cytrynowy w celu stymulacji energii komórkowej

Naturalny ekstrakt z czerwonych owoców to prawdziwy koktajl witaminowy, w którym naturalność została zachowana w ponad 99%. Został on zabezpieczony, aby zachować moc oraz wszystkie naturalne właściwości zdrowotne i energetyzujące (bogate w witaminy, minerały i polarne lipidy).

+ Pre-tokoferyl
• Silny antyoksydant
• Efekt rezerwuaru
Potężny zbiornik przeciwutleniający, który chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

+ Woda termalna Avène

Działanie zmiękczające, kojące i łagodzące podrażnienia.

Przyjemność stosowania i skuteczne działanie Les Essentiels to formuły dostosowane do każdego rodzaju skóry:
• skóra normalna i mieszana – efekt matujący bez wysuszenia skóry
• skóra sucha i bardzo sucha – bogate konsystencje bez obciążania skóry
• każdy rodzaj skóry wrażliwej – działanie kojące i odświeżające, jak również optymalna tolerancja i bezpieczeństwo

Codzienna pielęgnacja przywracająca skórze energię i równowagę
Zdrowa skóra to zdrowy styl życia. Świeży wygląd i blask skóry są odzwierciedleniem codziennej pielęgnacji, ale przede wszystkim to wynik „zdrowego” stylu życia. Składają się na niego: codzienna aktywność fizyczna, zdrowa i zrównoważona dieta jak również odpowiednia długość snu.

 

NOWOŚĆ
ODŻYWCZY KREM REWITALIZUJĄCY
Krem przeznaczony jest dla skóry suchej, zmęczonej, z brakiem elastyczności i ze skłonnościami do przesuszenia czy odwodnienia. Wyselekcjonowane ożywcze olejki emolientowe (26%) i kompleks nawilżający (10%) odżywiają skórę do 6h, nawilżają ją i przywracają natychmiastowy komfort (97%)*. Aksamitna konsystencja łatwo się wchłania.
Pojemność: 50 ml / Rekomendowana cena: 106 zł
* % satysfakcji. Test konsumencki zrealizowany na 140 osobach. 1-2 aplikacje dziennie przez 21 dni.


NOWOŚĆ

ODŻYWCZY KREM REWITALIZUJĄCY, BOGATA KONSYSTENCJA
Bogata i łatwo wchłanialna konsystencja kremu rewitalizującego służy skórze bardzo suchej, wrażliwej i zmęczonej. Zawartość 35,5% ożywczych olejków emolientowych wzbogacona masłem Karite i odżywczymi woskami przywraca skórze komfort (98%)*, a dzięki kompleksowi nawilżającemu (10%) zapewnia intensywne nawilżenie utrzymujące się do 6h. Szorstkie w dotyku partie twarzy, zaczerwienienia i/lub łuszczenie się skóry są zredukowane, natomiast cerze zostaje przywrócony blask.
Pojemność: 50 ml / Rekomendowana cena: 106 zł
*% satysfakcji. Test konsumencki na 141 osobach. 1-2 aplikacje dziennie przez 21 dni.


NOWOŚĆ

ODŚWIEŻAJĄCY FLUID MATUJĄCY
Płynność i świeżość tej formuły są inspirowane japońskimi teksturami, bez tłustego lub lepkiego efektu. Jest to lekka konsystencja typu OIL FREE. Nowe chłonne mikrokapsułki działają na skórę, aby natychmiastowo wchłonąć nadmiar sebum bez efektu wysuszenia. Odświeżający fluid matujący pozwala zachować równowagę między długotrwałym działaniem matującym strefy tłustej tzw. T (nos, czoło, broda), a nawilżającym przynoszącym komfort strefie suchej (policzki). 3% Refinylu o działaniu wygładzającym i seboregulującym oraz +4% mikrokapsułek absorpcyjnych daje efekt matowej skóry do 6h. 10% substancji nawilżających zapewnia skórze nawilżenie (90%)*.
Pojemność: 50 ml / Rekomendowana cena: 67 zł
*% satysfakcji. Test konsumencki zrealizowany na 70 osobach. 1-2 aplikacje dziennie przez 21 dni.

 


NOWOŚĆ

MASECZKA KOJĄCO-ROZŚWIETLAJĄCA
Kremowa, otulająca konsystencja została stworzona dla chwil przyjemności i komfortu skóry. Jest to uzupełnienie pielęgnacji w celu regeneracji bariery skórnej. Maseczkę można używać 1-2 razy w tygodniu. Maseczka jest przeznaczona do każdego rodzaju skóry wrażliwej czy zmęczonej. Może być stosowana jako kuracja w okresie zmiany pór roku, wytężonej aktywności, czy wzmożonej klimatyzacji. Formuła „oleju w wodzie” zawierająca (25,5%) składniki odżywczo-nawilżające (ożywcze olejki w tym olejek szafranowy i nawilżające glikole) przywraca blask i ochronę(+88%)*. Natomiast 69% Wody termalnej Avène zapewnia skórze ukojenie.
Pojemność: 50 ml / Rekomendowana cena: 56 zł
*Badania ex-vivo przepuszczalności błonowej barwnika Lucifer Yellow w różnych warstwach warstwy rogowej przeprowadzone na explantach ludzkiej skóry poddanych działaniu 10% SDS. Pojedyncza aplikacja produktu.

 

SERUM ROZŚWIETLAJĄCE
Serum rozświetlające rekomendowane jest do codziennej pielęgnacji rewitalizującej. To koncentrat energetyczny, który działa na zmęczoną, wrażliwą skórę, a dodatek Refinylu zapewnia działanie wygładzające. Efekt to odświeżona (98%)* i rozświetlona (+26%) cera.
Pojemność: 30 ml / Rekomendowana cena: 59 zł
* % satysfakcji. Test konsumencki zrealizowany na 86 osobach. 1-2 aplikacje dziennie przez 21 dni.

 

 


KREM ODŚWIEŻAJĄCY KONTUR OCZU
Krem przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji zmęczonej i wrażliwej skóry wokół oczu. Oprócz naturalnego kompleksu rewitalizującego z czerwonych owoców zawiera siarczan dekstranu o działaniu zmniejszającym obrzęki. W efekcie cienie są mniej widoczne, opuchnięcia zmniejszone, a drobne linie wygładzone. Wypoczęty kontur oka 88%*.
Pojemność: 15 ml / Rekomendowana cena: 49 zł
*% satysfakcji. Test konsumencki zrealizowany na 84 osobach. 1-2 aplikacje dziennie przez 21 dni.

Zobacz także