Home Zestawy Magia świąt w Sources de Caudalie

Magia świąt w Sources de Caudalie

by trendy

W tym roku Boże Narodzenie będziemy obchodzić w winnicy. Zapraszamy wszystkie kobiety – poznajcie magiczny świat Sources de Caudalie. Bohaterami tego spotkania będą nasze kultowe produkty. Prezentujemy je w różnych zestawach, przywodzących na myśl ciepłą atmosferę zimowych dni w Sources de Caudalie.

„Boże Narodzenie w Bordeaux to dla mnie powrót do źródeł, do miejsce, w którym wszystko się zaczęło. To okazja, aby wysunąć na pierwszy plan wartości, którymi się kierujemy od chwili założenia Caudalie. W tym roku wymyśliliśmy zestawy eko, aby każdy mógł dać w prezencie coś unikatowego, a zarazem przyjaznego środowisku”.

WODA ROZŚWIETLAJĄCA
Niezbędnik pięknie rozświetlonej cery
Woda Rozświetlająca to końcowy etap pracy wizażystów.
Nie ma nic lepszego, jeśli chcesz błyskawicznie rozświetlić cerę.
Wygładza rysy i ściąga pory. Tę uniwersalną mgiełkę, pełną olejków eterycznych i wyciągów z rzadkich roślin,
stosuje się jako uzupełnienie pianki oczyszczającej i maseczki detoksykującej instant, aby wydobyć naturalny blask skóry.

• Woda Rozświetlająca – 100 ml
• Pianka Oczyszczająca – 50 ml
• Maseczka Detoksykująca Instant – 15 ml
144,50 PLN

PREMIER CRU
Kompletna pielęgnacja przeciw starzeniu
Premier Cru to ekskluzywny zestaw wsz ys tk i ch opatentowanych przez Caudalie składników, globalnie i efektywnie zwalczających oznaki starzenia się, idealnie i błyskawicznie podkreślający piękno skóry. Obrzęki i
cienie pod oczami stają się mniej widoczne w chwilę po nałożeniu kremu pod oczy dzięki zawartym w nim perłowym i srebrnym pigmentom.
Zestaw zawiera także serum i krem Premier Cru pełne najlepszych składników czynnych, które wszechstronnie walczą z oznakam starzenia się.

• Premier Cru Krem pod Oczy – 15 ml
• Premier Cru Serum – 10 ml
• Premier Cru Krem – 15 ml
215,00 PLN

VINOSOURCE
Intensywnie nawilżający duet S.O.S.
Najważniejsze składniki aktywne linii Vinosource pochodzą z winnicy i winogron. Nawilżają każdą cerę, nawet najwrażliwszą. Nawadniające serum S.O.S. to nawilżający opatrunek przeznaczony do stosowania przez cały rok.
Dla cery bardzo odwodnionej mamy delikatny, aksamitny Krem S.O.S. intensywne nawilżenie. Stosuje się go po nałożeniu serum. Natychmiast przynosi uczucie komfortu.

• Serum S.O.S Nawilżające Vinosource – 30 ml
• Krem s.o.s intensywne nawilżenie Vinosource – 25 ml
116,90 PLN

VINOPERFECT
Specjaliści od przebarwień
Serum rozjaśniające przebarwienia i glikolowy krem na noc przeciw przebarwieniom to idealny duet, który zagwarantuje, że Twoja cera od samego rana będzie bardziej świetlista. Zawierają one winiferynę – substancję opatentowaną przez Caudalie,
62 razy skuteczniej rozświetlająca cerę niż witamina C(1). Doskonale je uzupełnia nowy, rozjaśniający brązowe plamki krem do rąk przeciw przebarwieniom.

• Serum Rozjaśniające Przebarwienia Vinoperfect – 30 ml
• Glikolowy krem na noc przeciw przebarwieniom Vinoperfect – 15 ml
• Krem do Rąk Przeciw Przebarwieniom Vinoperfect – 30 ml
188,20 PLN

RESVERATROL [LIFT]
Zestaw trzech błyskawicznie liftingujących produktów
Krem Kaszmir – efekt współpracy Caudalie i doktora Davida Sinclaira z Harvard Medical School – działa odżywczo i intensywnie koryguje zmarszczki. Ten leciutki w dotyku kosmetyk jest jak druga skóra.
Kompletną codzienną pielęgnację zapewni stosowanie
go łącznie z serum ujędrniającym i balsamem liftingującym okolice oczu. Ten zestaw niezwykle oryginalnych produktów naturalnie przywraca skórze jędrność.

• Krem kaszmir liftingujący Resveratrol [Lift] – 50 ml
• Serum Ujędrniające Resveratrol [Lift] – 10 ml
• Balsam Liftingujący Okolice Oczu Resveratrol [Lift] – 5 ml
174,70 PLN

Prezentowane zestawy to tylko kilka spośród wielu świątecznych kompozycji Caudalie: cukierków, bombek i kosmetyczek. Można również samodzielnie skomponować zestaw w sklepie i stworzyć w ten sposób niepowtarzalny, odpowiednio dopasowany prezent. Cała kolekcja będzie dostępna od 1 listopada 2019 r. na stronie www.caudalie.com, w sklepach i punktach sprzedaży Caudalie, w aptekach i sklepach zielarskich.

Stworzona w sercu regionu Bordeaux, w posiadłości Smith Haut Lafitte, firma Caudalie to w 100% rodzinna, niezależna marka kosmetyków francuskich, wykorzystujących składniki wytwarzane z winorośli i winogron. Firmę Caudalie stworzyli w 1995 r. Mathilde Thomas i jej mąż Bertrand, w efekcie spotkania z profesorem Vercauterenem – światowej sławy specjalistą w dziedzinie polifenoli oraz wykładowcą farmakognozji na Wydziale Farmacji Uniwersytetu w Bordeaux. Produkty Caudalie to w pełni naturalne formuły, wydajne konsystencje oraz szykowne i eleganckie opakowania. Powstają w zgodzie z poszanowaniem środowiska, i spełniają wymogi bardzo rygorystycznej karty „Cosm’éthique”. Zgodnie z jej zasadami firma Caudalie zrezygnowała z wielu kontrowersyjnych składników (ftalanów, olejów mineralnych, laurylosiarczanu sodowego, parabenów, fenoksyetanolu itp.) na rzecz bardziej naturalnych substancji, opracowanych w Laboratorium Naturalnych Składów Caudalie w Orleanie.

W 1999 r. na terenie zamku Smith Haut Lafitte, firma Caudalie stworzyła pierwsze Spa Vinothérapie, które w tym roku skończy 20 lat. Fachowi Vinoterapeuci oferują tam jedyne w swoim rodzaju zabiegi, wykonywane z użyciem naturalnych składników, połączonych z najnowszymi substancjami aktywnymi, opatentowanymi przez Caudalie.
Od 2012 r. Caudalie jest członkiem sieci „1% dla Planety”. Firma przelewa 1% swoich obrotów, wygenerowanych na całym świecie, na rzecz organizacji działających na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Do dziś firma przekazała organizacjom walczącym z wylesianiem ponad 10 mln euro. Caudalie chce posadzić do 2021
r. ponad 8 mln drzew w 8 krajach, między innymi w Brazylii – we współpracy z organizacjami Nordesta i Coeur de Forêt – Peru, Chinach i Tajlandii wspólnie z organizacją PUR Projet. Caudalie działa również w Meksyku wspólnie z WWF, na Madagaskarze razem z Planète Urgence i we Francji razem z organizacją Arbres & Paysages.

W 2019 r. Caudalie wspólnie z organizacją Coral Guardian realizuje program transplantacji i odtworzenia ponad 3000 korali, a także akcje ochrony ekosystemu morskiego i uświadamiania jego znaczenia we współpracy z Reef World i Surfrider Foundation.

Zobacz także