Home Makijaż Makijaż perfekcyjny i pielęgnacja – z Killys to możliwe!

Makijaż perfekcyjny i pielęgnacja – z Killys to możliwe!

by trendy

Ultra kobiece NOWOŚCI od KillyS, to PASTELOVE GREEN TEA – seria wyjątkowych pędzli i gąbeczka do makijażu wzbogacone ZIELONĄ HERBATĄ. Już teraz możecie wykonać profesjonalny makijaż, jednocześnie pielęgnując cerę. Wyciąg z zielonej herbaty działa kojąco, jest źródłem antyoksydantów, dzięki czemu kolekcja sprawdza się w przypadku skóry wrażliwej. Właściwości antybakteryjne zielone herbaty sprawiają, że włosie pędzli dłużej zachowuje swoje właściwości i czystość.

PASTELOVE GREEN TEA to ręcznie wykonana seria PREMIUM, o wysokiej oraz funkcjonalności, której kolorystyka inspirowana jest radością życia i kobiecością. Lekkie, poręczne i wspaniale wyprofilowane pędzle, zmieszczą się do każdej kobiecej kosmetyczki.

PASTELOVE GREEN TEA:

  • zawierają naturalne wyciągi z zielonej herbaty
  • nie zawierają latexu
  • nie są testowane na zwierzętach
  • są przyjazne weganom

W kolekcji PASTELOVE GREEN TEA znajdziemy pięć pędzli oraz gąbeczkę w różnej kolorystyce i zestawieniu kształtów.

KillyS PASTELOVE GREEN TEA POWDER BRUSH – pędzel do pudrów
Ręcznie wykonany pędzel, wyprofilowany i zaprojektowany tak aby idealnie aplikował każdego rodzaju puder do twarzy i utrwalenia makijażu.
Uzyskany EFEKT: Aksamitna cera o wyrównanym kolorycie i nienagannym wykończeniu, bez smug i efektu maski.
Cena: 23,99 zł

KillyS PASTELOVE GREEN TEA BLUSH & BRONZER BLUSH – do różu i brązera
Ręcznie wykonany pędzel o skośnie ściętym włosiu, sprawdza się zarówno przy aplikacji różu jak i brązera. Wyjątkowy kształt pozwala na szybki i precyzyjny makijaż policzków i wymodelowanie twarzy.
Uzyskany EFEKT: Podkreślony różem kształt kości policzkowych. Optycznie wyszczuplony i wymodelowany owal twarzy.
Cena: 20,99 zł

KillyS PASTELOVE GREEN TEA HIGHLIGHTER BRUSH – do rozświetlacza
Dzięki idealnemu kształtowi, subtelnie rozświetla i modeluje twarz, nadając jej nieskazitelny blask w wybranych partiach twarzy.
Uzyskany EFEKT: Pięknie rozświetlona cera. Podkreślone spojrzenie i zaakcentowane rysy twarzy.
Cena: 19,99 zł

KillyS PASTELOVE GREEN TEA EYE BLANDING SET– do blendowania oka
Zestaw ręcznie wykonanych pędzli do dokładnego i precyzyjnego blendowania cieni. Prawidłowo roztarte cienie to sekret udanego makijażu. Wyprofilowane pędzle pozwalają na idealne roztarcie granic pomiędzy kolorami cieni.
Uzyskany EFEKT: Podkreślone spojrzenie i precyzyjnie rozprowadzone cienie, z pięknym efektem przejścia.
Cena: 18,99 zł

KillyS PASTELOVE GREEN TEA EYE BLANDING SET– do brwi I konturowania oka
Ręcznie wykonany zestaw, zaprojektowany tak aby wykonać w prosty sposób idealną kreskę na powiece i wystylizowaną linię brwi.
Uzyskany EFEKT: Podkreślona oprawa oka i głębia spojrzenia. Nienaganna kreska i pełne ekspresji brwi.
Cena: 19,99 zł

GREEN TEA Gąbka PREMIUM do makijażu wzbogacona zieloną herbatą.
To wyjątkowa gąbeczka, która dzięki dobroczynnym składnikom zawartym w zielonej herbacie, działa kojąco i pielęgnacyjnie. Właściwości antybakteryjne zawarte w wyciągu z zielonej herbaty pozwalają utrzymać gąbeczkę w czystości.
Porada: W połączeniu z wodą gąbka staje się wyjątkowo puszysta i mięciutka! Ułatwia to stopniowanie krycia, a przy tym nie chłonie kosmetyków!
Dzięki specjalnemu kształtowi jest ekspertem od konturowania i kamuflażu niedoskonałości. Nie zawiera lateksu i jest przyjazna weganom.
Cena: 13,99 zł

MAKE UP SPONGE PROFESSIONAL – gąbeczka do makijażu PRO
Wygodny i poręczny kształt tej niezwykle funkcjonalnej, profesjonalnej gąbeczki umożliwia wykonanie perfekcyjnego makijażu w dowolnej odsłonie.
Jej innowacyjny kształt pozwala na szybką i łatwą aplikacja produktu. Przy czym jest oszczędna i daje możliwość dopasowania stopnia krycia.
MAKE UP SPONGE PROFESSIONAL to perfekcyjny makijaż z zastosowaniem różnych technik. Wykonasz nią zarówno makijaż w kąciakach oczu, konturowanie przy linii nosa, makijaż twarzy oraz szyi, precyzyjnie podkreślisz owal.
Porada: W połączeniu z wodą gąbka staje się wyjątkowo puszysta i mięciutka! Ułatwia stopniowanie krycia, a przy tym nie chłonie kosmetyków!
Cena: 16,99 zł

Zobacz także