Home Pielęgnacja Maski hydrolatowe na tkaninie Dermiki

Maski hydrolatowe na tkaninie Dermiki

by trendy

Maski hydrolatowe Dermika to wyjątkowe formuły, oparte o esencje, bogate w składniki aktywne prosto z natury. Aby zapewnić jak najwyższą zawartość substancji pielęgnujących, jako bazę zastosowaliśmy hydrolaty, powstające w procesie destylacji świeżych roślin z parą wodną. Dzięki temu zawierają one naturalne substancje, cenne w pielęgnacji skóry.

MASKA REGENERUJĄCA na bazie hydrolatu z figi, to kompozycja ukierunkowana na wygładzenie, odżywienie i regenerację skóry. HYDROLAT FIGOWY – działa ochronnie na skórę narażoną na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. WODA GŁĘBOKOMORSKA – pochodząca z okolic francuskiej Wyspy Mimoz, chroni skórę przed stresem oksydacyjnym skuteczniej niż woda termalna. Charakteryzuje się wyjątkową czystością i unikalną zawartością minerałów, które wspierają oddychanie komórkowe, transport tlenu i metabolizm komórkowy, rewitalizując cerę. ALGOWY KOMPLEKS REGENERUJĄCY – pobudza metabolizm komórkowy, pracę mitochondriów i syntezę białek. Wspomaga homeostazę energetyczną oraz reaktywację syntezy 3 typów kolagenu, wygładzając, zagęszczając i ujędrniając skórę.

 

 


MASKA NAWILŻAJĄCA na bazie soku aloesowego, to kompozycja ukierunkowana na odświeżenie oraz skuteczne nawodnienie skóry. SOK ALOESOWY – aloes bogaty w mikroelementy i witaminę C wykazuje działanie nawilżające, ochronne oraz antyoksydacyjne. WODA GŁĘBOKO-MORSKA – pochodząca z okolic francuskiej Wyspy Mimoz, chroni skórę przed stresem oksydacyjnym skuteczniej niż woda termalna. Charakteryzuje się wyjątkową czystością i unikalną zawartością minerałów, które wspierają oddychanie komórkowe, transport tlenu i metabolizm komórkowy, rewitalizując cerę. KWAS HIALURONOWY – zapewnia intensywne dermonawilżenie, zatrzymuje wodę w skórze, zmiękcza i uelastycznia naskórek. WATER LOCK – kompozycja polisacharydów wiążących cząsteczki wody, wspomagająca efekt długotrwałego nawilżenia skóry.

 

MASKA KOJĄCA PRAGNIENIE SKÓRY na bazie hydrolatu z bławatka, to kompozycja ukierunkowana na nawilżenie i ochronę skóry przed drażniącymi czynnikami zewnętrznymi. HYDROLAT Z BŁAWATKA – bogaty w oligosacharydy, minerały i flawonoidy. Ma działanie antyoksydacyjne, chroni przed czynnikami zewnętrznymi, zanieczyszczeniami środowiska i ma działanie detoksyfikujące. MOIST-PLUS – polisacharyd o działaniu nawilżającym i regenerującym. Poprawia nawodnienie naskórka, pozostawiając skórę miękką, delikatną i gładką w dotyku. D-PANTHENOL I ALANTOINA – znane i cenione substancje aktywne o działaniu nawilżającym i łagodzącym.

 

 

MASKA SEBOREGULUJĄCA na bazie hydrolatu z kwiatów gorzkiej pomarańczy, to kompozycja ukierunkowana na oczyszczenie, zwężenie porów oraz przywrócenie równowagi skórze tłustej i mieszanej. HYDROLAT Z KWIATÓW GORZKIEJ POMARAŃCZY – wykazuje działanie antyoksydacyjne, chroniące skórę przed postarzającym wpływem wolnych rodników. WODA GŁĘBOKO-MORSKA – pochodząca z wód okolic francuskiej Wyspy Mimoz, chroni skórę przed stresem oksydacyjnym skuteczniej niż woda termalna. Charakteryzuje się wyjątkową czystością i unikalną zawartością minerałów, które wspierają oddychanie komórkowe, transport tlenu i metabolizm komórkowy, rewitalizując i rozświetlając cerę. ROŚLINNY SEBO-REDUKTOR – kompleks pochodzenia naturalnego aktywnie zwalczający problem skóry tłustej u źródła jej problemu. Reguluje pracę sebocytów, odpowiedzialnych za produkcje sebum. Skutecznie redukuje liczbę aktywnych gruczołów łojowych, produkcję sebum oraz widoczność porów dla efektu oczyszczonej i matowej skóry.

 

MASKA LIFTINGUJĄCA na bazie hydrolatu różanego, to kompozycja ukierunkowana na nawilżenie, wygładzenie, poprawę napięcia i jędrności skóry. HYDROLAT RÓŻANY – woda kwiatowa róży damasceńskiej, chroni skórę przed postarzającym wpływem wolnych rodników. Działa łagodząco, tonizująco oraz stymulująco, poprawiając mikrokrążenie skóry. WODA GŁĘBOKO-MORSKA – pochodząca z okolic francuskiej Wyspy Mimoz, chroni skórę przed stresem oksydacyjnym skuteczniej niż woda termalna. Charakteryzuje się wyjątkową czystością i unikalną zawartością minerałów, które wspierają oddychanie komórkowe, transport tlenu i metabolizm komórkowy, rewitalizując cerę. EKSTRAKT ALGI WAKAME – reaktywuje ekspresję genów biorących udział w syntezie, dojrzewaniu i sieciowaniu kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego dla redukcji zmarszczek oraz poprawy gęstości i sprężystości skóry. KOMPLEKS LIFTINGUJĄCY – oparty o polisacharydy, tworzy na skórze matrycę napinającą, zapewniając natychmiastowy efekt liftingu.

 

MASKA PRZECIWZMARSZCZKOWA na bazie hydrolatu lawendowego, to kompozycja ukierunkowana na nawilżenie, wygładzenie i redukcję zmarszczek. HYDROLAT LAWENDOWY – wykazuje działanie anty- oksydacyjne, chroniące skórę przed postarzającym wpływem wolnych rodników. WODA GŁĘBOKOMORSKA – pochodząca z okolic francuskiej Wyspy Mimoz, chroni skórę przed stresem oksydacyjnym skuteczniej niż woda termalna. Charakteryzuje się wyjątkową czystością i unikalną zawartością minerałów, które wspierają oddychanie komórkowe, transport tlenu i metabolizm komórkowy, rewitalizując cerę. ALGA JANIA RUBENS – oddziałując na fibroblasty, pobudza syntezę kolagenu dla wygładzenia, ujędrnienia i redukcji zmarszczek. ODMŁADZAJĄCY PEPTYD – pobudza aż 6 głównych składników młodej skóry, w tym 3 typy kolagenu i kwas hialuronowy, dla efektu napięcia skóry oraz redukcji i wypełnienia zmarszczek.

Zobacz także